Światło dzienne ujrzał właśnie szokujący fakt z życia Morawieckiego! Gdy się rozebrał jego koledzy byli w totalnym szoku i zaniemówili.

Desygnowany w grudniu na urząd premiera Mateusz Morawiecki budzi coraz większe zainteresowanie mediów. Dziennikarze próbują dokopać się do faktów z jego przeszłości.

Reporterom WP udało się dotrzeć do źródła, którego słowa dotyczące przeszłości obecnego premiera wywołują ciarki.

ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki, jak mogłeś?! Przez jego błąd biedna rodzina GŁODUJE

Wspomnienie o Morawieckim

Dziennikarze udali się w rodzinne strony premiera Morawieckiego. Trafili do klubu tenisa stołowego „Burza”, w którym trenował w latach 1979-1983. Kilka osób z jego najbliższego otoczenia podzieliło się wspomnieniami z młodości szefa rządu.

– To był wielki talent tenisa stołowego. W kategorii kadeta był w czołowej ósemce zawodników w kraju – powiedział Zygmunt Sutkowski były kierownik sekcji tenisa stołowego we wrocławskim klubie.

Szokujący fakt z życia Morawieckiego. Wspomnienie kolegi przeraża

Andrzej Furman jest byłym kolegą premiera. Trenowali razem w klubie „Burza”. Mężczyzna jest teraz członkiem reprezentacji kraju w ping-pongu. Furman przyznaje, że nie ma pojęcia dlaczego Morawiecki przestał trenować.

Wspomina za to inny, bardzo kontrowersyjny fakt z życia szefa rządu. Za czasów komuny siedzibę klubu często odwiedzała milicja, a Mateusz Morawiecki, jako syn słynnego działacza opozycyjnego Kornela, był często pod ich ostrzałem. Służby PRL-owskie były wobec niego bardzo brutalne. Kiedy rozbierał się w szatni przed kolegami, wywoływał ciarki na plecach.

– Pamiętam, jak był bity przez zomowców. Często trenowaliśmy dwa razy dziennie. Na kolację potrafił przyjść mocno obity. Młody chłopak, a wyglądał jakby był po walce. Kurczę, był chyba zmęczony tym dzieciństwem. Nie było do śmiechu. Jak się rozbierał po treningu, widać było, że całe ciało ma granatowe od siniaków. Twarz tak samo – powiedział Furman.

ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNE: Mateusz Morawiecki rezygnuje z funkcji w rządzie!

Źródło: FAKT24.pl

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również