Szokujące zdjęcie Małgorzaty Rozenek w sieci. Tego nie spodziewał się nikt

Szokujące zdjęcie Małgorzaty Rozenek w sieci. Tego nie spodziewał się nikt

Małgorzata Rozenek po raz kolejny w centrum uwagi polskich internautów. Celebrytka publikując na swoim Instagramie kontrowersyjne zdjęcie, znów postanowiła nas zaszokować. Co takiego zrobiła tym razem?

Wszyscy pamiętamy znane internetowe wyzwania, m.in.: ice bucket challange czy choćby no makeup challange. Teraz przyszła moda na kolejny: 10-Years Challange, który niczym wirus infekuje wszelkie portale społecznościowe: Twitter, Instagram, Facebook. Również nasza celebrytka Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wziąć udział w tej zabawie. Ostatnio Rozenek opowiadała nam, że nie każdego stać na takie życie, na jakie pozwala sobie ona. Zamieszczając na swoim Instagramie mnóstwo zdjęć z zagranicznych wyjazdów, często uchyla nam rąbka tajemnicy swojego życia. Zdjęcia z wakacji, pokazów, ze spotkań z rodziną i znajomymi, ale te wszystkie, przy tym najnowszym zdjęciu, to pryszcz.

Kim jest mała dziewczyna z memów?

Sentymentalna akcja wirtualnych mediów społecznościowych cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Cała idea tego "czelendżu" polega na tym, by pokazać jak gwiazdy, artyści, muzycy i celebryci zmienili się przez ostatnie dziesięć lat. Nie wiadomo kto dokładnie był pomysłodawcą akcji ale ten, kto ją wymyślił, dał nam sporo frajdy z oglądania tych treści. Pewnie nie raz zastanawialiście się jak mogła wyglądać słynna gwiazda TVN dziesięć lat temu. Poznać wynik ostatniego wyzwania, w którym wzięła udział Małgorzata Rozenek-Majdan, oraz odkryć wielką tajemnicę skrywaną przez lata jest bardzo prosto. Wystarczy wejść na jej instagramowy profil. Okazuje się, że nie musimy już, niczym detektyw, tropić i szukać słynnej z memów małej dziewczynki z charakterystyczną diastemą. Jak potoczyły się jej losy? Jak teraz wygląda, kiedy dojrzała? Rozenek przyznała się sama.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyzwanie z przymrużeniem oka

Tę wyrazistą metamorfozę na przestrzeni ostatniej dekady możemy podglądać na przykładzie Rozenek, oczywiście z przymrużeniem oka. Ogromne brawa należą się pomysłodawczyni mema, samej Małgorzacie Rozenek-Majdan. Przede wszystkim za pomysłowość, za ogromny dystans do siebie. Rozbawiała redakcję Pikio.pl do łez. Publikacja tego zdjęcia może okazać się szczególnie ważnym głosem, związanym z ostatnio głośną akcją "Artyści przeciw nienawiści". Znani artyści i celebryci starają się na wszelkie sposoby, swoimi siłami zatrzymać falę hejtu. A czyż nauka ogromnego dystansu do siebie nie polega m.in. na tego typu aktywnościach? Na koniec warto wspomnieć, że swoje zdjęcia w ramach wyzwaniaudostępnili m.in.: Madonna, Christina Aguilera, Nicki Minaj, Gordon Ramsay, Anne Hathaway, Caitlyn Jenner, Erykah Badu, Alexa Chung, Cynthia Nixon czy Dua Lipa. Rozenek Instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Wygląda jak Klara?
  2. Michał Szpak prosi fanów o pomoc. „Razem możemy uratować mu życie!”
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  4. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu 
  5. Ujawniono największą tajemnicę Grażyny Torbickiej. Szczęka opada do samej ziemi
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News