Macedamian Girl to trzecia w Polsce blogerka modowa. W poruszającym wywiadzie zdradziła, że znany polityk polskiej prawicy zamienił jej życie w piekło.

Blogerka opisuje, że jeden z dzisiejszych polityków w szkole był wobec niej bardzo agresywny. Znęcał się nad biedną dziewczyną i zachęcał do tego swoich kolegów.

Jak wyznaje, początkowo bała się powiedzieć o wszystkim nawet własnej matce. Kiedy już to zrobiła, rodzice polityka oraz szkoła chciały ukryć sprawę.

– Ja bardzo długo też się nie skarżyłam. Nie mówiłam o tym. Nie przyznawałam się mojej mamie, która samodzielnie mnie wychowywała pracując i studiując. I w końcu kiedy nastąpiła taka eskalacja tego po czwartej klasie… Ja po ponad roku dopiero jej opowiedziałam o wszystkim. I wtedy ona zdecydowała się natychmiastowo zainterweniować. Zainterweniowała w szkole, spotkała się z chęcią zamiecenia wszystkiego pod dywan. Nazwaniem tego dziecięcymi wygłupami.

Na szczęście, interwencja matki przyniosła efekt… choć nie do końca.

Wtedy zagroziła, że zgłosi sprawę do kuratorium i to dopiero wywołało taki efekt, że przeprosiła i szkoła i rodzice największych prowodyrów. A jeden z nich, który wykazywał się największa agresją, przepraszał tak naprawdę z kpiącym uśmiechem na ustach i było widać, że ani on nie czuje skruchy, ani nie wymagają tego jego rodzice. Dzisiaj jest politykiem, działaczem skrajnie prawicowej partii.

Czy Robert Biedroń nadaje się na prezydenta Polski?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

12 ostrych cytatów Marii Czubaszek, które uczynią twój dzień lżejszym


Głośne seksafery w polskiej polityce [ZDJĘCIA]