Nikt nie spodziewa się dokonać tak potwornego odkrycia. A z całą pewnością nikt nie spodziewa się odkryć takich rzeczy u osoby najbliższej. Dlatego tak wstrząsające było oświadczenie tej parlamentarzystki.

Cała historia zaczęła się w lutym zeszłego roku. Australijska parlamentarzystka Rachel Carling-Jenkins odkryła na komputerze swojego męża dziecięcą pornografię. Natychmiast po tym wyprowadziła się z domu i zawiadomiła policję. Aż dotąd nic o tym nie mówiła. Teraz przerwała milczenie.

W parlamencie Carling-Jenkins złożyła oświadczenie, w którym opisała całą sytuację. Jak informuje, po dokonaniu odkrycia natychmiast rozstała się z mężem, ten jednak zaczął się mścić, prześladować ją i ich syna, a także odmówił podpisania papierów rozwodowych.

Aż do tej pory pochodząca ze stanu Wiktoria parlamentarzystka milczała. Swoją decyzję uzasadniła dobrem śledztwa. Nie chciała wywierać presji na organach śledczych, których pracę bardzo pochwaliła.

W swoim oświadczeniu kobieta opisała dramat swojej rodziny, jednak zwróciła uwagę na to, że nie jej dramat jest w tym wszystkim najgorszy.

Zbrodnie mojego męża nie dotyczą tylko mnie. […] Dotyczą przede wszystkim ofiar. Małych dziewczynek, które wykorzystywane są dla chorej przyjemności oglądających. Twarze wielu z nich utkwiły w mojej pamięci na wieczność – powiedziała kobieta. – One nie byłyby wykorzystywane, gdyby ludzie tacy, jak mój były mąż nie tworzyli rynku – dodała.

Źródło: wprost.pl

...

Zobacz również

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

Zobacz również