Społeczeństwo coraz częściej korzysta z usług, jakie oferuje im technologia. Rozwiązania te nierzadko potrafią zaspokoić ludzkie potrzeby. Dziś, naukowcy dopracowują lalki – roboty służące do zaspokajania naszych seksualnych potrzeb. 

Firmy, które zajmują się produkcją robotów seksualnych już istnieją. Jednak wraz z rozwojem technologii, zmienia się także sposób konstruowania tych zabawek. To już nie tylko lalki przypominające nieruchome manekiny, a zabawki, które są wiernym odzwierciedleniem ludzi. Android Love Doll, Sex Bot, True Companion czy Abyss Creations to tylko część tego generowanego świata, w którym rządzi technika.

Zrobotyzowane lalki, oprócz poruszania gałkami ocznymi, mogą zmienić barwę głosu – dostosowując się do oczekiwań użytkowników. Jednak firma Abyss Creations chce jeszcze bardziej zrewolucjonizować ten sektor bowiem dąży do wypuszczenia na rynek lalek posiadających sztuczną inteligencję. I to wszystko ma się odbyć w tym roku.

Produkcja jest efektem przemian, jakie zachodzą na świecie. Cyfryzacja i łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju treści sprawia, że ludzie chętnie korzystają z oferowanych dóbr. Niewykluczone, że firma zajmie się również produkcją lalek erotycznych przypominających dzieci.

...

Zobacz również