W USA zapanowała konsternacja. Do sieci wyciekły ostre lesbijskie zdjęcia Melanii Trump. Aż takiego skandalu nikt się nie spodziewał. Nie wiadomo jak się z tego wytłumaczy pierwsza dama Stanów Zjednoczonych.

Do internetu wyciekły ostre lesbijskie zdjęcia Melanii Trump. Takie fotografie zdecydowanie nie powinny być udziałem pierwszej damy. W USA zapanował szok.

ZOBACZ TAKŻE: Melania Trump w Polsce. Jej wygląd POWALA na kolana! (ZDJĘCIA)

Ostre lesbijskie zdjęcia Melanii Trump

Echa przeszłości dopadły Melanię Trump. Upubliczniona została sesja zdjęciowa, na której pozuje ona w jednoznacznych okolicznościach z inną kobietą. Taki los modelki, ale czy taki los pierwszej damy?

W USA wszyscy są w szoku. Po uznawanej za elegancką ikonę stylu Michelle Obamie, ze wzorową przeszłością teraz Amerykanie muszą przyzwyczaić się do Melanii Trump.

ZOBACZ TAKŻE: To zdjęcie obiegło cały świat. Wszystko przez to obok kogo usiadła Melania Trump (FOTO)

Początek kariery

Upublicznione zdjęcia pierwszej damy pochodzą z okresu, kiedy ta ma 25 lat i w rozkwicie jest jej kariera modelki. Wtedy dziewczyna nie mogła jeszcze nawet przypuszczać, że zostanie kiedyś pierwszą damą Stanów Zjednoczonych.

Nie dziwie zatem jej zgoda na udział w sesji zdjęciowej. Kontrowersyjna sesja zdjęciowa pochodzi z francuskiej edycji magazynu Max Magazine. Melania wzięła w niej udział jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Knavs.

Trzeba przyznać, że pierwsza dama Stanów Zjednoczonych wygląda na niej oszałamiająco, ale niestety, w tych okolicznościach nie ma się czym chwalić.

ZOBACZ TAKŻE: Melania Trump tworzy historię! Jest PIERWSZA od 200 lat

Źródło: fakt.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

...

Zobacz również

Zobacz również