Program Kuby Wojewódzkiego niezmiennie wzbudza silne emocje. Pierwszy odcinek nowego sezonu wywołał burzę w Internecie. Także w drugim odcinku nie zabrakło kontrowersji.

Wśród zaproszonych gości znalazła się młoda polska piosenkarka – Natalia Szroeder. Wschodząca gwiazda show-biznesu ma już na swoim koncie występ (i wygraną) w programie „Taniec z gwiazdami”. A ma zaledwie 22 lata.

Piosenkarka przyszła do programu ubrana w jednoczęściowy kombinezon bez ramiączek, który nieco wymykał się spod kontroli.

 – Nie spodziewałam się, że to tak będzie opadać. Myślałam, że będzie bardziej pod szyję – wyznała. – To jest kombinezon jednoczęściowy. Ledwo tutaj weszłam – dodała gwiazda.

Jej strój i erotyczne skojarzenia prowadzącego zdominowały znaczną część rozmowy. W pewnym momencie Wojewódzki nie wytrzymał i kolejną wypowiedź piosenkarki skomentował sugestią, że dziewczyna jest dziewicą.

– Mówiłam, że nie będę się wypowiadała na takie tematy. Zostawiam to wam – odpowiedziała piosenkarka. – Byłam w związku trzy lata z chłopakiem. To oczywiście o niczym nie świadczy. Nawet jeżeli jestem, to jeszcze mam bardzo dużo czasu do tego, żeby nie być – podkreśliła.

Gospodarz programu zaproponował Szroeder interesującą grę myślową. Zapytał ją, z kim byłaby gotowa mieć dziecko, jeśli znalazłaby się na bezludnej wyspie z Grzegorzem Schetyną i Ryszardem Petru.

– Na pewno bym się przejęła sytuacją i zaludniła ziemię – dyplomatycznie odpowiedziała Szroeder. – Ale jedno dziecko nie wystarczy. Żeby było sprawiedliwie.

...

Zobacz również

14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy