Szok! Steczkowska ujawnia: "Jestem córką KSIĘDZA"

Szok! Steczkowska ujawnia: "Jestem córką KSIĘDZA"

Steczkowska podzieliła się wstrząsającym wyznaniem. Kobieta poinformowała, iż jej ojcem jest ksiądz. Jej życie napisało historię, którą zamknęła w powieści o miłości swoich rodziców.

Teraz producenci filmowi walczą o prawa do zekranizowania historii. Produkcja opowiadać ma o tym, jak z powodu miłości do kobiety ksiądz zrezygnuje z celibatu. Tak właśnie było w przypadku rodziny Steczkowskich. Ojciec Agaty i Justyny Steczkowskich był księdzem.

Steczkowska wyznaje

Na odważne wyznanie na temat ojca zdecydowała się siostra Justyny Steczkowskiej. Agata zabrała głos, ponieważ to ona urodziła się, kiedy mężczyzna pełnił jeszcze funkcję kapłana. - Prawda o miłości rodziców, odarta z brudu kłamstw, okazała się piękna i postanowiłam opowiedzieć o tym, skąd się wzięła. Tylko ja urodziłam się jako dziecko księdza. Moje rodzeństwo już nie - poinformowała Agata Steczkowska. Tytuł książki to „Steczkowscy. Miłość wbrew regułom”.

Chce mieć wpływ na produkcję filmu

- Agata chce mieć wpływ na scenariusz i obsadę filmu oraz brać czynny udział w jego powstawaniu. Zamierza pilnować, by film był zgodny z jej postrzeganiem rodzinnej historii i nie przekłamywał faktów, nawet tych kontrowersyjnych, bo dotyczących kościoła - powiedziała anonimowa rozmówczyni portalu Fakt.pl Musiało minąć 32 lata, by Stanisław Steczkowski otrzymał dyspensę od stanu duchownego. Z Danutą ożenił się trzy lata przed swoją śmiercią. Para wzięła ślub w 1998 roku. Proponowane linki:
  1. Najbardziej znienawidzony ksiądz w Polsce wylatuje? Publicznie życzył papieżowi śmierci
  2. Afera na cały kraj! Ksiądz: Magda Gessler potrzebuje twardych penisów
  3. Wielka awantura w Dzień Dobry TVN! Ksiądz: Za to trzeba płacić
Źródło: Fakt.pl Następny artykuł