To smutna wiadomość nie tylko dla wyborców tego polskiego polityka ale i wszystkich osób, które go znały. Niespodziewanie targnął się na swoje życie. Udział osób trzecich został wykluczony.

Marek Kamiński był uwielbiany szczególnie przez mieszkańców Dębicy, z której pochodził i gdzie realizował polityczną karierę. Od 2016 roku powiązany był z Urzędem Miejskim w Mielcu.

ZOBACZ TAKŻE:  Nie żyje mistrz! Dramatyczna reanimacja nie pomogła

Wiele stanowisk

Kamiński obejmował kilka różnych funkcji w Dębicy. Zostanie zapamiętany nie tylko, jako zastępca tamtejszego burmistrza ale również kierownik lokalnego ośrodka sportu i rekreacji.

Jego kariera nie ograniczała się jedynie do wymienionych instytucji. Kamiński przez pewien okres pracował również w urzędzie marszałkowskim w Pustkowie. Bez wątpienia w swojej pracy nie ograniczał się jedynie do polityki. Bliski był mu sport. Nie bez powodu przez pewien czas pozostawał pracownikiem pustkowskiego ośrodka sportu. W Mielcu z kolei pełnił funkcję dyrektora biura sportu i rekreacji oraz głównego specjalisty do spraw sportu i rekreacji.

Rodzina w żałobie

Rodzina Kamińskiego pozostaje pogrążona w żałobie. Tylko jej znane są motywy jego samobójstwa. Rodzina polityka znalazła jego ciało w piątek w piwnicy jego rodzinnego domu. Zostawił list pożegnalny.

Wykluczyliśmy udział osób trzecich – oświadczył prokurator.

ZOBACZ TAKŻE:  Fatalny wypadek samochodowy. Słynny aktor nie żyje

źródło: nowiny24.pl

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku

8 ciał świętych, które po śmierci nie uległy rozkładowi

Zobacz również