Szok! Gwiazda TVP pójdzie siedzieć!? Grozi mu 8 lat

Szok! Gwiazda TVP pójdzie siedzieć!? Grozi mu 8 lat Źródło:

Ten skandal wstrząsnął polskim show-biznesem. Warszawska prokuratura prowadzi śledztwo przeciwko gwiazdorowi TVP. Słynny aktor został oskarżony o spowodowanie poważnego wypadku. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności. 

Paweł Królikowski to znany aktor popularnych seriali Telewizji Polskiej, tj. "Ranczo", "Pitbull", czy "M jak miłość". Reporterom Super Expressu udało się dotrzeć do bardzo kontrowersyjnych ustaleń. Jak donosi tabloid Królikowski odpowiada przed wymiarem sprawiedliwości za spowodowanie groźnego wypadku. Aktor w październiku 2017 roku zajechał swoim Audi Q6 drogę autobusowi wyjeżdżającemu z przystanku.

Paweł Królikowski przed sądem: grozi mu 8 lat

Ten niepozorny wypadek okazał się całkiem poważny. W jego wyniku ucierpiała jedna z pasażerek autobusu. Ofiarą była starsza pani, która odniosła poważne obrażenia głowy, stanowiące zagrożenia jej zdrowia i życia. Śledczy ustalili, że winnym spowodowania wypadku jest właśnie oskarżony Paweł Królikowski. Gwiazdorowi seriali Telewizji Polskiej grozi kara 8 lat więzienia. Królikowski jednak nie przyznaje się co winy. Cały czas upiera się przy tym, że to nie on spowodował wypadek, a kierowca autobusu. Prawnicy aktora starają się znaleźć dowody przeciwko kierującemu miejskim pojazdem i próbują dowiedzieć się, czy posiada on szkolenia z zakresu BHP i bezpiecznej jazdy.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Irena Santor ciężko chora? Nie ma już wątpliwości
  2. Polska muzyka nie będzie taka sama. Nie żyje wybitny człowiek
  3. Kim jest przyszły mąż Kaczyńskiej? Zdziwisz się
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News