W szkole koledzy z niej szydzili. Teraz podbija internet i zachwyca urodą

W szkole koledzy z niej szydzili. Teraz podbija internet i zachwyca urodą Źródło: Fot. Imgur

Szkoła jest najlepszym okresem w życiu każdego dziecka, który dostarcza niezapomnianych wspomnień na całe życie. Jednak są niestety osoby, które doświadczały tam jedynie poniżeń i prześladowań, co trwale odbiło się na ich przyszłym życiu. Historia tej internautki pokazuje, jak bardzo okres szkolny może wpłynąć na nasze życie.

Szkoła była dla niej udręką. Nie dlatego, że nie chciała się uczyć, czy uczęszczać na lekcje. Powodem nie było również to, że sobie w niej nie radziła. Po prostu w każdej placówce trafia się osoba, na której koncentruje się uwaga tak zwanych "szkolnych dręczycieli". W tym przypadku padło niestety na nią, przez co raz na zawsze odmieniło się jej życie.

Szkolni prześladowcy nie dawali jej spokoju. Pomimo faktu, że w wieku szkolnym każdy jest inny, a dzieci dorastają w różnym tempie, to właśnie ona została wybrana na ofiarę. Jako szara myszka nosząca aparat na zęby, której w dodatku oznaki kobiecości zaczęły pojawiać się znacznie później niż rówieśniczkom, stanowiła doskonały cel. Gdy jej koszmar się skończył, już jako dorosła osoba postanowiła raz na zawsze coś z tym zrobić. Teraz wiele osób ogląda się za nią z zachwytem.

Szkoła była dla niej piekłem. Postanowiła coś z tym zrobić

Celine Centino to 24-letnia mieszkanka Szwajcarii, która postanowiła zwierzyć się w mediach społecznościowych ze swoich przeżyć. Wieloletnie dręczenie w okresie szkolnym doprowadziło jej psychikę do niepokojącego stanu. Sprawiło to, że już jako dorosła kobieta nie była w stanie zaakceptować samej siebie. Postanowiła zrobić pewną rzecz, która jej zdaniem mogła raz na zawsze pozbawić ją kompleksów.

W dzieciństwie określano ją różnymi epitetami, obrzucano przezwiskami, wulgaryzmami, przez co miała duży problem ze zawieraniem bliższych znajomości. Gdy stała się dorosła zdecydowała się zadośćuczynić swoim kompleksom, decydując się na operację plastyczną. Wydała na nią ponad 38 tysięcy funtów i jest przekonana, że naprawdę było warto. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Największy problem miała ze swoimi niewielkimi piersiami. Powiększyła je i to znacznie, do rozmiaru 34FF, podobnie jak pośladki. Skorygowała każdy element ciała, z którym nie czuła się dobrze. Teraz regularnie publikuje swoje zdjęcia w sieci, a jej profil śledzi ponad 100 tysięcy osób. Jest z tego powodu zachwycona, w końcu spotkała się z zupełnie odwrotną reakcją niż w szkole. Pomimo faktu, że wiele osób ogląda się za nią na ulicach, niektórzy są przekonani, że operacje plastyczne uczyniły z nią "plastikową lalę". Ona jednak się z tym nie zgadza i jest przekonana, że to dzięki operacjom znów uwierzyła w siebie. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Marta Kaczyńska nie będzie zadowolona. Były mąż wypowiedział się w kontrowersyjnej sprawie
  2. Nie żyje znana polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News