Koleżanka skatowała nastolatkę przed szkołą. Najbardziej przerażająca jest jednak reakcja świadków pobicia

Koleżanka skatowała nastolatkę przed szkołą. Najbardziej przerażająca jest jednak reakcja świadków pobicia Źródło: Screen/Facebook/ TVRegionalna.pl

Szkoła powinna być miejscem, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie. Niestety w tym przypadku tak się nie stało. Nastolatka skatowała swoją koleżankę przed budynkiem placówki, a reakcja świadków tego zdarzenia, jest naprawdę przerażająca.

Szkoła w Lubinie będzie musiała wyciągnąć poważne konsekwencje w stosunku do agresywnej nastolatki. 15-latka rzuciła się na swoją rówieśniczkę i zaczęła ją szarpać i ciągnąć za włosy. Późniejsze wydarzenia mrożą krew w żyłach, a zachowanie nastolatki jest absolutnie karygodne. Co więcej świadkowie zdarzenia wykazali się kompletną bezdusznością i ignorancją.

Bijatykę widziała cała szkoła 

15-latka rzuciła się na swoją rówieśniczkę w brutalny sposób. Zaczęła okładać jej twarz pięściami, szarpać i ciągnąć za włosy oraz kopiąc po różnych częściach ciała. Przerażona dziewczyna zaczęła się bronić i odpowiadać na ataki napastniczki. Wtedy agresywna 15-latka przewróciła dziewczynkę i zaczęła bić ją jeszcze mocniej. Wydarzenie widzieli koledzy i koleżanki dziewczynek. Nikt jednak nie zareagował. 

Wręcz przeciwnie. Kilkadziesiąt osób obserwowało zachowanie koleżanek i co więcej, prowokowało je do coraz brutalniejszych czynów. Rówieśnicy zaczęli krzyczeć do dziewczyn "dawaj Kamila!", "celuj w głowę, w głowę jej", "ale zawody". To tylko niektóre komentarze wykrzyczane przez kolegów 15-latek. Młodzież była wyraźnie rozbawiona całą sytuacją i nie zamierzała rozdzielać dziewczyn. 

Dopiero po kilku minutach potwornej bijatyki nastolatki rozdzielił mężczyzna, który najprawdopodobniej jest nauczycielem dziewczynek. Skatowana 15-latka  została przewieziona do szpitala, ale na razie nie wiadomo w jakim jest stanie. Obrażenia dziewczyny na pewno są jednak poważne, ze względu na ilość ciosów, jakie dostała od swojej rówieśniczki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

- Oficer dyżurny przyjął zgłoszenie o bijących się dwóch uczennicach w pobliżu jednej z lubińskich szkół. Na miejsce wysłano patrol. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał filmowy. Trwają ustalenia, w jakich okolicznościach doszło do tego incydentu i jaki był jego powód. Całość materiału zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i dla Nieletnich - powiedziała dla "Faktu" asp. szt. Sylwia Serafin z lubińskiej policji

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

źródło: Fakt

Następny artykuł