Szkoła rozpoczęła się już na dobre, co dla polskich uczniów oznacza powrót do nauki. Jednak nikt nie spodziewał się, że w przeciągu pierwszych 2 tygodni roku szkolnego będzie miała miejsce taka sytuacja.

Szkoła wielu osobom kojarzy się z bezpiecznym miejscem, gdzie wiedzą, że nic im nie grozi, a w swoich nauczycielach mogą znaleźć prawdziwe oparcie. Niestety, nie wszyscy mogą liczyć na takie traktowanie. W jednej ze szkół średnich na Dolnym Śląsku, a dokładniej w Głogowie, podczas lekcji nauczyciel uderzył swojego ucznia.

Szkoła: nauczyciel uderzył ucznia

Taka sytuacja zdecydowanie nie powinna mieć miejsca. Jeden z nauczycieli 11 września w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie zaczął przechadzać się po sali lekcyjnej i głośno komentować co uważa na temat swoich uczniów.

– Proszę państwa, bo wam zrobię tresurę. Nie rozumiecie tego, co ja do was mówię? – mówi nauczyciel.

W tym momencie jeden z uczniów prosi swojego kolegę z ławki o pożyczenie długopisu. Jednak już to wystarczyło, aby wyprowadzić belfra z równowagi. Mężczyzna podszedł do chłopaka i spoliczkował go na forum całej klasy.

– Nie rozumiesz tego? – zapytał nauczyciel.

– O co chodzi? – odpowiedział zdezorientowany uczeń.

– Ci poprawię z drugiej, to kurwa spadniesz – dodał mężczyzna.

Cała sytuacja została nagrana na telefonie przez jednego z uczniów, a film momentalnie trafił do Internetu. Kiedy wszystko wyszło na jaw, nauczyciel został zawieszony, a cała sprawa zgłoszona do Kuratorium.

– Nauczyciel został już zawieszony. Na nagraniu nie widać całej lekcji, nie wiadomo, jaki był powód jego zachowania, ale to nie ma znaczenia, bo nie miał prawa uderzyć ucznia  – mówił Bartłomiej Adamczak, rzecznik głogowskiego starosty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojna między gwiazdami TVN-u trwa. Iga Lis mocno się wypowiedziała
  2. Piękne i wzruszające. Wojciechowska wita adoptowaną córkę na lotnisku
  3. Wstyd! Po koncercie Bajmu nie cichną głosy oburzenia

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]


10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca

źródło: radiozet.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.