Nauczyciel uderzył ucznia. "Poprawię drugą to, k**wa spadniesz!"

Nauczyciel uderzył ucznia. "Poprawię drugą to, k**wa spadniesz!"

Szkoła rozpoczęła się już na dobre, co dla polskich uczniów oznacza powrót do nauki. Jednak nikt nie spodziewał się, że w przeciągu pierwszych 2 tygodni roku szkolnego będzie miała miejsce taka sytuacja.

Szkoła wielu osobom kojarzy się z bezpiecznym miejscem, gdzie wiedzą, że nic im nie grozi, a w swoich nauczycielach mogą znaleźć prawdziwe oparcie. Niestety, nie wszyscy mogą liczyć na takie traktowanie. W jednej ze szkół średnich na Dolnym Śląsku, a dokładniej w Głogowie, podczas lekcji nauczyciel uderzył swojego ucznia.

Szkoła: nauczyciel uderzył ucznia

Taka sytuacja zdecydowanie nie powinna mieć miejsca. Jeden z nauczycieli 11 września w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie zaczął przechadzać się po sali lekcyjnej i głośno komentować co uważa na temat swoich uczniów. - Proszę państwa, bo wam zrobię tresurę. Nie rozumiecie tego, co ja do was mówię? - mówi nauczyciel. W tym momencie jeden z uczniów prosi swojego kolegę z ławki o pożyczenie długopisu. Jednak już to wystarczyło, aby wyprowadzić belfra z równowagi. Mężczyzna podszedł do chłopaka i spoliczkował go na forum całej klasy. - Nie rozumiesz tego? - zapytał nauczyciel. - O co chodzi? - odpowiedział zdezorientowany uczeń. - Ci poprawię z drugiej, to kurwa spadniesz - dodał mężczyzna. Cała sytuacja została nagrana na telefonie przez jednego z uczniów, a film momentalnie trafił do Internetu. Kiedy wszystko wyszło na jaw, nauczyciel został zawieszony, a cała sprawa zgłoszona do Kuratorium. - Nauczyciel został już zawieszony. Na nagraniu nie widać całej lekcji, nie wiadomo, jaki był powód jego zachowania, ale to nie ma znaczenia, bo nie miał prawa uderzyć ucznia  - mówił Bartłomiej Adamczak, rzecznik głogowskiego starosty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojna między gwiazdami TVN-u trwa. Iga Lis mocno się wypowiedziała
  2. Piękne i wzruszające. Wojciechowska wita adoptowaną córkę na lotnisku
  3. Wstyd! Po koncercie Bajmu nie cichną głosy oburzenia
źródło: radiozet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News