Do szkoły wparowały służby, w trybie pilnym wezwano helikopter. Groźne sceny w polskiej miejscowości

Do szkoły wparowały służby, w trybie pilnym wezwano helikopter. Groźne sceny w polskiej miejscowości Źródło: Facebook.com Nitki - ZSP nr 2

Szkoła stała się lądowiskiem dla helikoptera, niedługo później do placówki dojechała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Uczniowie i okoliczni mieszkańcy przeżyli chwile grozy, w centrum miasta rozegrały się sceny jak z filmu. Sytuacja była bardzo niepokojąca, dyrektor szkoły natychmiast zareagował.

Szkoła w centrum miasta wezwała pilną pomoc, na terenie placówki wylądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a chwilę później pojawiła się również straż pożarna i karetka. Uczniowie i pracownicy szkoły przeżyli chwilę grozy, dyrektor zareagował natychmiast.

Szkoła w centrum Nowej Soli została lądowiskiem dla helikoptera LPR

Chwilę grozy przeżyli zarówno uczniowie i pracownicy szkoły w Nowej Soli, jak i okoliczni mieszkańcy. W poniedziałek 14 września br., na terenie placówki w centrum miasta wylądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wkrótce na miejscu zjawiła się również straż pożarna oraz karetka. Sytuacja wydawała się bardzo groźna.

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 2 w Nowej Soli wyjaśnił, skąd interwencja służb w placówce. W trakcie zajęć zasłabł jeden z uczniów, niestety, dyspozytor pogotowia poinformował, że wszystkie karetki są obecnie na interwencjach.

- Wezwaliśmy pomoc. Od dyspozytora dowiedzieliśmy się, że wszystkie karetki są na wyjeździe i najszybciej będzie helikopter. A skoro helikopter, to trzeba było też zawiadomić straż pożarną, do zabezpieczenia miejsca lądowania. Na miejsce dojechała też karetka - wyjaśnił Daniel Lesiewicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dyrektor szkoły wezwał pilna pomoc do ucznia, który zasłabł podczas zajęć w placówce

Choć sytuacja wyglądała bardzo niepokojąco, na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Szkoła opublikowała na swoim profilu facebookowym oficjalną informację o zdarzeniu oraz zdjęcia z akcji służb. Uczniowi została udzielona niezbędna pomoc.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

- Wyglądało groźnie, ale skończyło się na strachu. Służby ratownicze z pogotowiem lotniczym na czele na medal, potrzebujący pomocy zaopiekowany i bezpieczny. Dużo zdrowia i spokoju dla wszystkich - można przeczytać w komunikacie szkoły na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Kurski w poważnych tarapatach, wszystko wyciekło do sieci. Tym razem się nie wywinie?
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Wielka gwiazda przeżywa ogromny dramat. Kilka godzin temu zmarła jej córka
  4. Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy
  5. Większość Polaków używa go przynajmniej raz w tygodniu. Nie wiedzą, że jest groźną trucizną
  6. Mówią, że jest polskim "czarnym skarbem", jednak nie każdy za nią przepada. Cudowne właściwości soku z jej owoców docenią nie tylko cukrzycy

Źródło: Gazeta Lubuska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News