Pilne informacje ws. stanu zdrowia polskich sześcioraczków!

Pilne informacje ws. stanu zdrowia polskich sześcioraczków! Źródło: Screen TVN24

Sześcioraczki, które przyszły na świat w Polsce, przez ostatnich kilka miesięcy musiały leżeć w szpitalu. Dzieci wymagały ciągłej hospitalizacji, lecz w Internecie właśnie pojawiły się nowe informacje, które przekazała ich mama. To nieprawdopodobne.

Sześcioraczki wkrótce wrócą do domu. Jeszcze nie wiadomo co prawda, kiedy dokładnie to nastąpi, ale - jak twierdzą niektóre źródła - możliwe, że dzieci opuszczą placówkę medyczną w ciągu najbliższych kilku dni. Mama dzieci nie może doczekać się, aż je zobaczy, a właśnie w mediach opublikowała pilne informacje dotyczące swoich pociech. 

Sześcioraczki niedługo opuszczą szpital

O polskich sześcioraczkach nieustannie rozpisują się portale informacyjne. Nic dziwnego - sześcioraczki, które przyszły na świat w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, to ewenement na skalę światową. Jak podają statystyki, taka ciąża przydarza się matkom średnio raz na 5 mld. Szansa na urodzenie sześcioraczków wynosi więc zaledwie 0,00000002%. Mama sześcioraczków - Klaudia Marzec - miała ogromne szczęście, czego jest zresztą świadoma.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Klaudię Marzec rozpiera matczyna duma, a także ogarnia wielka radość na myśl, że już wkrótce jej ukochane pociechy wrócą do domu. Swoim wielkim szczęściem pochwaliła się na Instagramie, gdzie pochwaliła się pilnymi wiadomościami - dzieci niedługo będą w domu i już mają przygotowany własny pokoik.

W pomieszczeniu na razie znajdują się tylko białe łóżeczka, jednak wyglądają one naprawdę słodko. Potwierdzają to również zachwyceni internauci, którzy zalewają wpis komentarzami. 

 - Będziecie cudowną rodzinką. Te łóżeczka wyglądają tak uroczo - brzmią komentarze.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Sześcioraczki odwiedzane przez najważniejsze głowy polskiego państwa

Polskie sześcioraczki, choć nie są nawet jeszcze świadome otaczającego je świata, już spotkały się ze najznamienitszymi osobami w kraju, m.in. z Premierem Mateuszem Morawieckim (który wręczył świeżo upieczonymi rodzicom samochód), a także z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i jego małżonką. Sześcioraczki otrzymały także liczne prezenty od ludzi i firm z całego kraju. 

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu