Nowe doniesienia o stanie zdrowia polskich sześcioraczków. Tylko troje z nich wyjdzie ze szpitala pod koniec lipca

Nowe doniesienia o stanie zdrowia polskich sześcioraczków. Tylko troje z nich wyjdzie ze szpitala pod koniec lipca Źródło: YouTube - Miasto Krkaów

Sześcioraczki urodziły się w Krakowie kilka tygodni temu, a ich rodzice mogą liczyć na wiele prezentów. Dzieci nie wyjdą jednak ze szpitala tak szybko. Tylko troje z nich może doczekać się tego już pod koniec miesiąca.

Sześcioraczki z Krakowa dorobiły się ogromnej sławy, gdy tylko usłyszeliśmy o ich narodzinach. Dzieci urodziły się przedwcześnie, w związku z czym wciąż potrzebują przebywać w szpitalu, jednak ich rodzice mogą liczyć na kolejne prezenty, które otrzymują od wielu osób i różnych instytucji. Możemy z łatwością stwierdzić, że opieka nad gromadką pociech będzie znacznie ułatwiona dzięki licznym gratyfikacjom.

Najnowsze wieści dotyczące szóstki rodzeństwa potwierdzają, że młodzi mieszkańcy Małopolski prędko nie wyjdą ze szpitala, co związane jest z koniecznością opieki lekarskiej w najbliższych tygodniach. Wedle najnowszych informacji prawdopodobnie jedynie trójka dzieci zdoła opuścić placówkę pod koniec lipca, a w przypadku reszty małych pacjentów wydarzy się to znacznie później.

Sześcioraczki z Krakowa nie wyjdą szybko ze szpitala

20 maja w Krakowie na świat przyszły sześcioraczki: cztery dziewczynki i dwóch chłopców. Rodzice nie kryli zaskoczenia, że przyjdzie im wychowywać nie jedną pociechę, lecz aż szóstkę dzieci. O tym niecodziennym wydarzeniu szybko zrobiło się bardzo głośno. Wiele osób zaczęło gratulować rodzicom tak cudownego wydarzenia, niektórzy zaczęli przesyłać prezenty.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez lekarzy wydawało się, że mali pacjenci niebawem opuszczą placówkę medyczną, jednak okazuje się, że wcale nie musi to być takie oczywiste. Nowe wieści wskazują na to, że nie powinniśmy spieszyć się z wysyłaniem dzieci do domu. Pod koniec lipca najprawdopodobniej szpital opuści tylko trójka z nich.

Sześcioraczki urodzone w Krakowie dostały wsparcie

Póki co data opuszczenia placówki przez pozostałe dzieci nie została potwierdzona, choć możemy być niemal pewni, że nie będzie to data odległa od dnia, gdy troje z szóstki rodzeństwa uda się do domu. Lekarze nie chcą niepotrzebnie przyspieszać wypisania pacjentów z troski o ich zdrowie, by upewnić się, że każdy z nich jest w stanie funkcjonować w domu bez potrzeby szpitalnej aparatury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sześcioraczki wciąż przebywają w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jak podają lekarze, noworodki przybierają na wadze i dzięki staraniom lekarzy za kilka tygodni będą mogły najprawdopodobniej udać się z rodzicami do domu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Najcięższa kobieta świata schudła ponad 400 kilogramów. Dziś wygląda jak bogini, oszałamiające zdjęcia
  4. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  5. Widzieli, jak umarł, szykowali się do pogrzebu. Po "śmierci" mężczyzna przyszedł na rodzinnego grilla, wszystkich wbiło w ziemię
  6. Materiał ukazany w TVN wstrząsnął widzami. Nie żyje Filip

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News