Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające

Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające Źródło: Instagram/@szescioraczki_pl_sextuplets

Sześcioraczki, które przyszły na świat w maju w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, od razu przyciągnęły zainteresowanie mediów. Dumni rodzice dzielą się nowym zdjęciem swojego potomstwa. Opieka nad tyloma pociechami wymaga od nich wielu poświęceń.

Sześcioraczki powoli dorastają pod czujnym okiem zabieganych rodziców. Taka gromadka wymaga ogromnego wysiłku i poświęcenia - kiedy jedno się rozchoruje, można się spodziewać, że niedługo podąży za nim i reszta. Troska wydaje się tym bardziej uzasadniona, że dopiero od września wszystkie maluszki są w domu. Nieustraszeni rodzice jednak się nie poddają i chwalą się dziećmi na Instagramie. 

Sześcioraczki z Tylmanowej podbijają internet

Dzieci od razu przyciągnęły uwagę mediów. Taka ciąża nie zdarza się za często - więc nic dziwnego, że rodzina Klaudii Marzec zdobyła już 80 tys. obserwujących na Instagramie. Wszyscy interesują się, jak wygląda opieka nad taką gromadką. Malwina, Kaja, Zosia, Nela, Filip i Tymon zachwycają internautów nie tylko swoją historią, ale też tym, jak słodko razem wyglądają.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na Instagramie pojawiło się wyjątkowo urocze zdjęcie całej szóstki. Dzieci leżą na beżowym dywanie, a każde z nich nosi pluszowy, biały kombinezon. Przypominają w nim małe, puszyste zwierzątka. Trzeba przyznać, że to bardzo wzruszające i słodkie zdjęcie zwłaszcza, jeśli ma się w pamięci, przez co musiały przejść zanim w końcu mogły odpocząć w domu.

Sześcioraczki mogą liczyć na wsparcie

W końcu można potwierdzić informację, że dzieci są zdrowe i bezpieczne i wyruszyły w drogę do domu. Sprawą zainteresował się nawet rząd - rodzinę odwiedził premier Mateusz Morawiecki, który przy okazji wręczył rodzicom wyjątkowy prezent. Otrzymali od niego samochód, dzięki któremu będą mogli bezpiecznie podróżować całą rodziną.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. ''Zbierałem tabletki starałem się robić jakieś pętle''

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Wsparcie zaoferował również Sejmik Województwa Małopolskiego . Dzięki szczodrości lokalnych radnych budżet rodziny powiększył się aż o 100 tys. złotych, co z pewnością nie jest bez znaczenia przy nowych, zwiększonych potrzebach - zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że jedna z dziewczynek przebywała w szpitalu aż do września. Widok rodzeństwa w komplecie poruszy niejedno serce.

Sześcioraczki Instagram/@szescioraczki_pl_sextuplets

Fot. Instagram.com/szescioraczki_pl_sextuplets

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: popularne

Następny artykuł