Znalazła worek, gdy go otworzyła zamarła. Bestialsko zamordowano bezbronne zwierzątka, policja z Ostródy w akcji

Znalazła worek, gdy go otworzyła zamarła. Bestialsko zamordowano bezbronne zwierzątka, policja z Ostródy w akcji

Szczenięta zostały potraktowane w najgorszy sposób, w skutek czego zmarły. Kobieta nie mogła uwierzyć w to co zobaczyła. Funkcjonariusze policji niezwłocznie zareagowali, by jak najszybciej odnaleźć sprawcę.

Szczenięta, niestety, dość często zostają zamordowane. Właściciele psów, gdy decydują się na posiadanie suczki, często nie zastanawiają się, co będzie, jeśli ta urodzi, a o sterylizacji, która potrafi kosztować kilkaset złotych, nie chcą słyszeć. Postawieni przed faktem dokonanym zdają sobie sprawę, że nie są w stanie zaopiekować się gromadką małych piesków i decydują się na najbardziej bestialski krok. Ten mężczyzna jednak był o wiele bardziej bezwzględny w swoim stosunku do czworonogów. Kobieta, gdy dokonała odkrycia zamarła.  

Zamordował szczenięta. Zwłoki czworonogów znalazła kobieta 

Zdarzenie miało miejsce w województwie warmińsko-mazurskim na terenie gminy Łukta. Kobieta, która spacerowała w pobliżu zbiornika wodnego, nagle spostrzegła w nim podejrzany worek. Zdecydowała się zajrzeć do środka, jednak nawet w najmniejszym stopniu nie podejrzewała, że znajdzie tam coś tak wstrząsającego.  

Bo otworzeniu worka, oczom kobiety ukazało się osiem martwych szczeniąt, a pomiędzy nimi kamienie. O swoim dramatycznym znalezisku niezwłocznie powiadomiła policję, która już chwilę później zjawiła się na miejscu.  

Mężczyzna, który bestialsko zabił pieski, musi ponieść konsekwencje 

Funkcjonariusze policji, po otrzymaniu zgłoszenia szybko zajęli się całą sprawą. Bezwzględnego sprawcę zdarzenia udało się odnaleźć już trzy dni później, jak się okazało... pijanego. Policjanci przy domostwie mężczyzny znaleźli również przywiązaną zwykłą linką do rozpadającej się budy matkę zamordowanych szczeniaków.

Suczka była w strasznym stanie i od razu rzucał się w oczy fakt, że jest głodzona przez swojego właściciela. Funkcjonariusze po spełnieniu niezbędnych procedur zabrali psiaka z rąk oprawcy do bezpiecznego miejsca, gdzie ta czeka już na swój nowy dom.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PODE GALERIĄ 

38-latek został natomiast zatrzymany i odwieziony na komisariat policji w celu złożenia wyjaśnień. Policjanci byli niezwykle zaskoczeni zeznaniami sprawcy, bowiem wyznał on, że gdy wrzucał szczenięta do rzeki te jeszcze żyły. Co więcej, dodał, że na wsiach nikogo nie szokuje fakt takiego postępowania ze zwierzętami, ponieważ wiele osób robi dokładnie to samo z niechcianymi czworonogami. 

Mężczyzna otrzymał zarzuty dotyczące znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. W jego sprawie toczy się postępowanie, jednak według podawanych informacji, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 38-latek otrzymał również nadzór policyjny. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: FAKT

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News