Straszne, skonsultowała się z weterynarzem i wsadziła 8 szczeniaków do zamrażarki. Powód odbiera wiarę w ludzkość

Straszne, skonsultowała się z weterynarzem i wsadziła 8 szczeniaków do zamrażarki. Powód odbiera wiarę w ludzkość Źródło: Need Pix/IreneSommerfeld-Stur

Szczeniaki po tym, jak ich właścicielka skonsultowała się z weterynarzem, trafiły do zamrażarki. To, co przytrafiło się tym maleństwom, przeraża. Powód bestialskiego zachowania opiekunki tych zwierząt odbiera wiarę w ludzkość.

Szczeniaki zostały wsadzone do zamrażarki z niewyobrażalnego powodu. Zanim właścicielka zdecydowała się na ten straszny krok, udała się na konsultację weterynaryjną w sprawie zwierząt. Nie powstrzymało to jednak jej przerażających zamiarów. 

Szczeniaki potraktowane w bestialski sposób 

Szczeniaki border collie zostały potraktowane w makabryczny sposób przez hodowczynię psów z Wielkiej Brytanii, Margaret Peacock. Kobieta wsadziła 8 maleństw do zamrażarki w swoim domu. Powodem było pochodzenie tych zwierząt. 

Właścicielka była przekonana o tym, że psy są skażone genetycznie. Stwierdziła, że w związku z tym jej obowiązkiem jest uśmiercić wszystkie. Ten przypadek wstrząsnął środowiskiem miłośników zwierząt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kulisy makabrycznej zbrodni 

Margaret Peacock twierdziła, że te 9 szczeniaków jest skażonych genetycznie przez to, że ich rodzice są ze sobą spokrewnieni. Udała się do weterynarza, żeby zweryfikować swoje przypuszczenia. Okazało się jednak, że psy nie przejawiają oznak żadnych chorób, więc specjalista odmówił uśpienia zwierząt.

Wtedy uparta hodowczyni zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce. Wybrała makabryczny sposób na pozbycie się maleństw. 8 z nich wsadziła do zamrażarki, a dziewiątego, dla którego zabrakło już miejsca, zamordowała przy pomocy otwieracza do konserw. 

Sąd skazał Margaret Peacock na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwanaście miesięcy. Co szokujące, nie została jej odebrana legitymacja hodowcy. Ta zbrodnia oburzyła ludzi na całym świecie i sprawia, że można stracić wiarę w ludzkość. Wszyscy mocno krytykowali zachowanie kobiety i nie mieli dla niej litości w internecie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Jedynymi okolicznością łagodzącą może być fakt, że Peacock cierpi na na stwardnienie rozsiane, chorobę z którą często wiążą się zaburzenia emocjonalne. Zdarza się tak, że osoby na nią chorujące decydują się na irracjonalne zachowania. Nie ma jednak zbyt wielu przypadków tak okrutnych występków, jak uśmiercenie 9 niewinnych szczeniaków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z apteczki WYRZUĆ natychmiast! GIF wycofuje popularny lek na kaszel
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Spojrzała w lustro i zastygła z przerażenia. Odkryła co żyje w jej ciele i ścięło ją z nóg
  4. 500+ może nie trafić do wielu rodzin. Trzeba się śpieszyć, dzisiaj jest ostatnia szansa
  5. Pies nigdy nie powinien lizać nas po twarzy. z 4 niebezpiecznych powodów

Źródło: Na serio PL

Następny artykuł