Mieszkańcy szybko zrozumieli, dlaczego tak bardzo bała się obcych. Miażdżące serce historia suczki i jej nowo narodzonych szczeniaków

Mieszkańcy szybko zrozumieli, dlaczego tak bardzo bała się obcych. Miażdżące serce historia suczki i jej nowo narodzonych szczeniaków Źródło: youtube/hope_for_paws/

Nowo narodzone szczeniaki były dla suczki oczkiem w głowie, jednak mimo usilnych starań, opieka nad nimi nie była najłatwiejszym zadaniem. Historia tej psiej rodzinki rozrywa serce na kawałki. Mieszkańcy szybko zrozumieli nieufność psa.

Urodziła szczeniaki, a ponieważ była bezdomna, nie miała gdzie się z nimi podziać. Suczka była przerażona, a każda podchodząca do niej osoba wzbudza w niej niepokój. Pewnego dnia wszystkie psy znalazły się w kryzysowej sytuacji, a to, co wydarzyło się chwilę później, jest naprawdę wzruszające. 

Bezdomna suczka i jej szczeniaki 

Suczka pitbulla, Rainbow, już od dłuższego czasu żyła na jednej z kalifornijskich ulic. Wiele wskazywało na to, że psinka nauczyła się już życia jako bezdomna. Okoliczni mieszkańcy wielokrotnie starali się jej pomóc, jednak gdy tylko zbliżyli się do niej choć o krok, ona od razu uciekała. Nie rozumieli, dlaczego zwierzak boi się aż tak. Dopiero po pewnym czasie wszystko stało się dla nich jasne, bowiem spostrzegli, ze Rainbow urodziła szczeniaczki. Suczka nie dawała się nikomu dotknąć, ponieważ obawiała się, że ktoś może zrobić krzywdę jej nienarodzonym w tamtym czasie dzieciom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Historia psiej rodzinki rozrywa serce na kawałki 

Niedługo po tym, jak szczeniaki przyszły na świat, nad Kalifornią rozpętała się potworna burza. Pies nie miał gdzie się schronić, jednak chcąc jak najlepiej zadbać o dobro swoich dzieci, ułożył się wraz z nimi w krzakach. Gdy tylko organizacja Hope For Paws się o tym dowiedziała, od razu zaczęła działać. Wzruszyli się historią walecznej matki małuch piesków, która za wszelką cenę chciała ratować młode.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat
2. Odkrył na co żona wydaje wszystkie pieniądze. Natychmiast się rozwiódł

Wolontariusze pojechali na miejsce i już o zmroku, przy strasznej ulewie, poszukiwali bezdomnej rodzinki czworonogów. Zajęło im to kilka godzin, jednak gdy wreszcie odnaleźli kryjówkę Rainbow wiedzieli, że nie mogą działać zbyt pochopnie. Spędzili wiele czasu na przekonywaniu do siebie psinki różnymi smakołykami. Suczka była bardzo niepewna, jednak z uwagi na maleństwa, nie mogła uciec. Po chwili spostrzegła, jak wolontariusze po woli zabierają jedno z jej dzieci, a później kolejne. W oczach czworonoga było widać strach i niepewność, jednak szybko o wszystkim zapomniała. Zarówno ją i szczeniaczki zabrano do weterynarza, gdzie w ciepłym i suchym miejscu mogła się nimi zająć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Rossmann bardzo podpadł swoim klientkom. Horrendalne ceny za dostawę
  3. NAGIE zdjęcia gwiazdy Polsatu! To będzie prawdziwy skandal [ZDJĘCIA]
  4. Myślał, że w butelce jest woda. Po łyku miał przed oczami ciemność, wiadomo co spustoszyło mężczyźnie organizm
  5. Magda Gessler ostrzega tysiące Polaków pracujących w popularnym zawodzie. "To początek śmierci"
  6. Anna obudziła się w miejscu publicznym całkiem goła. Nie miała czym się okryć i gdzie uciec

Źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News