Właścicielka pokazała szczeniakowi ciążowy brzuch i nagrała rozbrajającą reakcję zwierzaka ukrytą kamerą. Niesamowite

Właścicielka pokazała szczeniakowi ciążowy brzuch i nagrała rozbrajającą reakcję zwierzaka ukrytą kamerą. Niesamowite Źródło: YouTube/Stephania Sayler

Szczeniaki są słodkimi i uroczymi stworzeniami. Pewna kobieta, będąc w ciąży, postanowiła nagrać swojego małego przyjaciela, który wysłuchiwał opowieści o dziecku w brzuchu. Reakcja psiaka na wiadomość o dzidziusiu jest niesamowita.

Szczeniaki i małe dzieci podbiją internet. W sieci można znaleźć wiele przykładów na to, jak małe psiaki dogadują się z maluszkami, a nagrania i zdjęcia, które zostały zamieszczone w mediach społecznościowych, są rozczulające. Pewna kobieta, jeszcze przed przyjściem na świat swojego dziecka, postanowiła podzielić się ze swoim czworonogiem opowieścią o tym, jakie zmiany niedługo zajdą w ich mieszkaniu. Reakcja psiaka jest niesamowita. 

Kobieta w ciąży i szczeniaki

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, czego potwierdzenia nie trzeba daleko szukać. Każdego dnia można przeczytać niesamowite historie o czworonogach i ich opiekunach. Na świecie zdarzają się przypadki, że psy ratują dzieci, pomagają przeżyć ludziom w trudnych warunkach i otaczają opieką najbardziej potrzebujących. 

Kobieta, będąc w ciąży, nagrała filmik, na którym pokazuje swój brzuszek i opowiada psiakowi o dziecku, które niedługo pojawi się na świecie. Reakcja psa jest fenomenalna. Szczeniak z zainteresowaniem słucha przyszłej mamy, która trzymając się za brzuch, tłumaczy, że znajduje się w nim dziecko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Psiak na nagraniu wygląda, jakby rozumiał wszystko, o czym mówi jego opiekunka. Dotyka łapką brzuszka i go liże, po czym kładzie pyszczek tak, by przytulić się do miejsca, w której znajduje się dziecko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Widać, że przyszła mama jest bardzo dumna ze swojego szczeniaka, który wykazuje zainteresowanie nowym człowieczkiem. Internauci podzielają jej zachwyt i pozytywnie komentują nagranie, które jest niesamowicie rozczulające. Zastanawiają się też, jak będzie wyglądała relacja psa i maluszka po urodzeniu. Mają nadzieję, że kobieta nagra to i udostępni w sieci, by mogli podziwiać rozwój wydarzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będzie nowy system emerytalny. ZAŁAMIE was źródło jego finansowania
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: lolmania

Następny artykuł