Uratowali bezdomnego szczeniaczka. Jego zachowanie doprowadziło wszystkich do łez

Uratowali bezdomnego szczeniaczka. Jego zachowanie doprowadziło wszystkich do łez Źródło: YouTube / LITTLE PAWS

Szczeniaki zazwyczaj wywołują w opiekunach szczególne emocje. Tamara nie mogła więc nie pomóc 2-miesięcznemu, bezdomnemu psiakowi, którego zauważyła podczas wizyty w sklepie. Gdy kobieta zdecydowała się zaopiekować czworonogiem, ten zachował się w niesamowity sposób.

Szczeniaki potrzebują szczególnej uwagi oraz opieki, o czym doskonale wie każdy opiekun. Niestety nie wszystkie psiaki mają tyle szczęścia, aby trafić do kochającej, odpowiedzialnej rodziny. W podobnej, tragicznej sytuacji znalazł się 2-miesięczny zwierzak, którego Tamara Johnsto znalazła podczas krótkiej wizyty w okolicznym sklepie.

Szczeniaki nie zawsze mogą liczyć na odpowiednią opiekę

Psiak wyglądał na odwodnionego i poważnie chorego. Miał także pchły, był głodny i naprawdę przerażony. Tamara nadała mu imię Basil oraz zdecydowała, że natychmiast zabierze go do weterynarza. Wtedy stało się coś niesamowitego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy kobieta wsiadła z psem do samochodu, ten nagle przestał się bać. Wdrapał się na jej kolana i zaczął przytulać, jakby okazując wdzięczność za opiekę. Ta niezwykła, wyjątkowo poruszająca dla niej sytuacja została nawet uwieczniona na serii zdjęć.

Psiak zachował się w niesamowity sposób

- Naprawdę wierzę, że była to dla niego ogromna ulga. To było tak, jakby wiedział, że ktoś zamierza mu pomóc. Nie ruszył się, tylko wtulił się w moje ramiona i zasnął. Wiedział, że jest bezpieczny - opisała tę sytuację sama Tamara.

Dzisiaj grzeje: 1. Warszawskie metro zostało nagrane przez Francuza. Zaskakująca reakcja, film zasypała lawina komentarzy
2. Identyczne jak dwie krople wody. Iwona z Sanatorium miłości wygląda jak sobowtór ikony polskiej muzyki

Podczas wizyty u weterynarza Basil otrzymał potrzebną pomoc. Musiał jednak zostać w klinice przez kilka dni, aby odzyskać siły przed szczepieniami. Z czasem psiak całkowicie się zmienił - przybrał na wadze, znacznie urósł, ale wciąż uwielbia się przytulać do swoich właścicieli. Wreszcie odnalazł dom, na który musiał czekać w naprawdę koszmarnych warunkach. Dziś ma wreszcie kogoś, kto go kocha i otacza stosowną opieką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
  3. Smutne wieści o Kamilu Stochu. Nie poddawaj się, wierzymy w Ciebie mistrzu
  4. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie
  5. Dramatyczne doniesienia Polsatu. Nie żyje jedna z najważniejszych osób w państwie

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News