Suczka urodziła aż 9 szczeniaków. Gdy właścicielka zobaczyła jedno z nich oczy jej wyszły z orbit

Suczka urodziła aż 9 szczeniaków. Gdy właścicielka zobaczyła jedno z nich oczy jej wyszły z orbit Źródło: fot. facebook.com/Bill Fitzgerald - WTVR CBS 6

Szczeniaki to jedne z najsłodszych stworzeń na całym świecie. Chociaż, kiedy te maluchy przyszły na świat, jeden z nich znacząco wyróżniał się na tle innych.

Szczeniaki potrafią roztopić nawet najbardziej zmrożone serce, a swoimi wybrykami rozbawiają nas do łez. W Internecie pełno jest zdjęć oraz filmików z tymi puchatymi kulkami na czterech łapkach, które poprawią nasz nastrój, nawet w najgorszym momencie. Mimo to czasami na świat przychodzą szczeniaki, które znacznie różnią się od swojego rodzeństwa, a według specjalistów, w tym wypadku mówimy o sytuacji, która wcześniej miała miejsce zaledwie 3 razy na całym świecie.

Suczka rasy Golden retriever o imieniu Rio urodziła urodziła tego lata 9 wspaniałych szczeniaków. Wszystkie okazały się zdrowe i już za jakiś czas będą mogły trafić do kochających domów, ale jeden z nich pozostanie przy swojej mamie. Nie dlatego, że nie mógłby trafić pod opiekę do innej rodziny, ale z faktu na swoją wyjątkowość.

Szczeniaki tej suczki przejdą do historii

Rio, jak każda dobra psia mama, zajmuje się jak tylko potrafi swoimi dziećmi i absolutnie nie przeszkadzało jej, że jedno z nich znacznie różni się od pozostałych. Mimo wszystko właścicielka suczki, widząc malucha, nie mogła opanować swojego zdziwienia i postanowiła ten niezwykły przypadek pokazać internautom na całym świecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko dlatego, że piesek urodził się z zielonym futerkiem. Oczywiście można spotkać psy, które mają farbowane futro, co od razu zaznaczymy, że nie jest najlepszym pomysłem. Zdarza się również, że na skutek działania genetyki szczeniaki różnią się od swoich rodziców, ale przypadków, kiedy pies urodził się z zieloną sierścią, do tej pory odnotowano na całym świecie zaledwie 3.

Dzisiaj grzeje: 1. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
2. Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Na szczęście nie jest to wynik żadnej choroby, a specjaliści tłumaczą, że jest to związane z tym, że szczeniaki przed narodzinami mają kontakt z biliwerdyną, czyli zielonym pigmentem, który znajduje się w wątrobie. Niestety zaskakujące umaszczenie szczeniaka utrzymało się zaledwie kilka dni po jego narodzinach, ale właścicielka Rio postanowiła zachować przy sobie malca i nadała mu imię Forest (ang. las, leśny) i mimo że nie różni się on już od swojego rodzeństwa praktycznie w żaden sposób, to bez wątpienia to imię do niego pasuje.

szczeniaki fot. facebook.com/Bill Fitzgerald - WTVR CBS 6

szczeniaki fot. facebook.com/Tonya Terry WSFA 12 News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Tyszkiewicz doświadczyła wielu upokorzeń, ale największe spadło na nią niespodziewanie. To zaważyło na całym jej życiu
  2. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  3. Poznanianka ukradła dzieciom zabawkowe auto. Złapała ją policja, teraz głupio się tłumaczy
  4. Aktorka grająca Halinkę z "Kiepskich" szuka kandydata na męża. Na starcie przyznała się do nałogu
  5. Gdy uruchamiała pralkę nie wiedziała, że śpi w niej młody kot. To, co stało się potem, wzrusza do łez

źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News