Samotna psia mama straciła 9 szczeniaków. Przeżyła to w okropny sposób, kilka dni później spotkała ją niebywała rzecz

Samotna psia mama straciła 9 szczeniaków. Przeżyła to w okropny sposób, kilka dni później spotkała ją niebywała rzecz Źródło: instagram.com/halfway_there_rescue

Szczeniaki tej biednej suczki nie przeżyły - 9 małych istnień było martwych, zanim zdążyła je urodzić. Niedoszła psia mama musiała przejść trudny zabieg, potem nie było z nią najlepiej. Los sprawił jej jednak niespodziankę.

Szczeniaki na badaniu USG były martwe. Suczka przeżyła nieopisaną stratę, widać było jej żałobę, zachowywała się również dość osobliwie. Kilka dni po traumatycznym wydarzeniu stało się coś, co na zawsze odmieniło jej życie.

Szczeniaki były martwe - diagnoza weterynarza ścięła wszystkich z nóg

Ciężarna suczka rasy Pitbull nie mogła liczyć na ciepły dom i schronienie. Tułała się po wiejskich drogach i szukała jedzenia, miała niedługo zostać mamą. Ciąża i intensywne zabieganie o pożywienie sprawiły, że była wycieńczona i liczyła już tylko na cud. Na poboczu znaleźli ją wolontariusze z Południowej Karoliny w USA. Miała trafić do schroniska, ale z powodu przepełnienia otrzymała miejsce w domu troskliwej pary.

Kiedy nowi właściciele suczki zabrali ją do weterynarza w celu szczepień i zaczipowania, usłyszeli okropne wieści. Badanie USG wykazało, że szczeniaki nie są żywe. Psia mama miała urodzić aż 9 czworonogów, niestety wszystkie były już martwe. Daya musiała być natychmiast operowana, ponieważ gnijące w środku płody spowodowały poważna infekcję. Suczka na całe szczęście przeżyła zabieg, ale była świadoma, że utraciła wszystkie szczenięta. Wskazywało na to jej zachowanie - zbierała pluszaki i zanosiła do swojego legowiska, lizała i otulała je, jakby uważała je za prawdziwe psie dzieci.

Ratunek dla Dayi pojawił się niespodziewanie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widać było, że okropnie przeżywa żałobę. Właściciele nie wiedzieli jak jej pomóc, ale los szybko okazał się łaskawy. Personel z lecznicy, do której początkowo trafiła Daya, zatelefonował do nich i oświadczył, że znaleziono wycieńczonego małego psiaka na drodze. Zdecydowanie potrzebował opieki, a przede wszystkim mamy, która mogłaby go nakarmić mlekiem. Szczeniak był w tak złym stanie, że trzeba mu było usunąć zainfekowane oczko.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Małą suczkę nazwano "Rodzynka". Właściciele Dayi przyjęli ją pod swój dach, by zapoznać ją z być może przyszłą mamą. Spotkanie przeszło ich najśmielsze oczekiwania - już po kilku godzinach oba zwierzaki były nierozłączne. Przytulały się, lizały i dotykały nosami, "Rodzynka" szybko została też dopuszczona do mleka. Szczeniak bez oka dzięki temu odzyskał siły, a nastrój Dayi się polepszył - w końcu miała kogoś, na kogo mogła przelać matczyną miłość.

Fot. instagram.com/halfway_there_rescue/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa przybierający na sile atak silnego wiatru w polskiej miejscowości. Przed niebezpieczeństwem ostrzega IMGW
  2. Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza
  3. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

Źródło: Opowiastki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News