Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)

Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO) Źródło: instagram/gffkennel/

Maleńkie szczeniaki nie dawały za wygraną i usilnie próbowały dogodzić kilkuletniego chłopca. Wszystko zostało nagrane, a krótki filmik dociera do internautów na całym świecie. Internauci są rozczuleni.

Szczeniaki to jeden z najsłodszych widoków na świecie i chyba nie ma osoby, która nie zgodziłaby się z tym twierdzeniem. Niezależnie od rasy, małe psiaki potrafią rozczulić każdego, a przede wszystkim sprawić wiele radości tym najmłodszym. Nic zatem dziwnego, że rodzice często decydują się na przygarnięcie pod swój dach czworonoga, gdy na świecie pojawia się ich dziecko. Już od lat wielu uważa się, że taki zabieg pozytywnie wpływa na wychowanie i kształtowanie osobowości pociechy. 

Szczeniaki i dzieci świetnie się dogadują

Jeżeli jednak ktoś nie może pozwolić sobie na małego psa w swoim domu, często decyduje się na odwiedzanie ze swoim potomkiem miejsc, gdzie ten może nacieszyć się towarzystwem psich przyjaciół. Pewna rodzina postanowiła udać się to takiego właśnie miejsca, jednak chyba nikt nie przewidział, że szczeniaki w taki sposób zareagują na widok chłopca. 

Na krótkim nagraniu, które pojawiło się na Instagramie, internauci mogli obejrzeć bardzo rozczulający obrazek. Gromada szczeniaków rasy golden retriever starała się dogonić rozbawionego chłopca, który uciekał ile sił w nogach. Widać, że zarówno psiakom, jak i dziecku, taki pościg sprawił wiele radości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wideo podbija sieć

Szczeniaki nie dawały za wygraną, jednak gdy już prawie "dopadły" malca, ten znów okazywał się szybszy. Po chwili kilkulatek najwyraźniej postanowił się poddać i na kilka sekund zatrzymał się, a puszyste kulki od razu go otoczyły. Gdy chciał znów zacząć uciekać, przewrócił się na ziemię i mimo próby podniesienia się nie miał już żadnych szans z psiakami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał 

2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Zwierzaki od razu się na niego rzuciły i zaczęły lizać go po całej twarzy, radośnie merdając ogonkami. Chłopiec nie był jednak tym przerażony, wręcz przeciwnie, cieszył się, że psiaki okazały mu tyle miłości. Krótkie wideo jest idealnym potwierdzeniem, że psy rasy golden retriever ubóstwiają towarzystwo dzieci. Urocze nagranie obejrzano już blisko 300 tysięcy razy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronkę czeka SZTURM! Kurczak po 50 groszy, żeberka po 2,50 zł
  2. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Po raz pierwszy ubrana przyzwoicie Roksana Węgiel zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: instagram 

Następny artykuł