Suczka urodziła niespotykane szczeniaki. Gdyby nie zrobili zdjęć, nikt by im nie uwierzył

Suczka urodziła niespotykane szczeniaki. Gdyby nie zrobili zdjęć, nikt by im nie uwierzył Źródło: .

Szczeniaki, które urodziła suczka, z miejsca stały się wręcz ewenementem. Nikt nie uwierzyłby relacji właścicieli, gdyby nie zdjęcia. Dzięki nim udało im się też udokumentować rekord.

Wszystkie szczeniaki, które pojawiły się na świecie, były zdrowe, a jednocześnie zostały okrzyknięte cudem i ewenementem. Internauci nie mogą przestać się nimi zachwycać, to niesamowite.

Velma miała urodzić 10 uroczych szczeniąt

Jak mówią właściciele psa, ten poród powinien przejść do historii - i jest bardzo możliwe, że tak właśnie się stanie. Kiedy ich suczka, Velma, zaszła w ciążę, nie posiadali się z radości. Byli ciekawi, jak mogą wyglądać szczeniaki urodzone przez łaciatego doga niemieckiego - czy wszystkie będą w plamki, czy może zdarzy się jakiś wyjątek? Dla bezpieczeństwa właściciele i Velma odwiedzali też weterynarza.

Dogi niemieckie są znane z tego, że ich mioty są całkiem spore - zazwyczaj rodzi się około 10 szczeniaków. Badanie USG również potwierdziło, że Velma zostanie mamą 10 maluchów. Kiedy zaczął się poród, właściciele bardzo opiekowali się suczką - po chwili przywitali pierwszego łaciatego szczeniaka o różowych poduszeczkach na łapach. Po 10 godzinach na świat przyszło 10 czworonogów, lecz to nie był koniec.

Szczeniaki były nie tylko urocze, ale i liczne - tego nikt się nie  spodziewał

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poród trwał kolejne 9 godzin, czyli w sumie 19 godzin. Podczas niecałej doby na świat przyszło 19 maluchów. Velma pobiła niemały rekord: był to największy udokumentowany do tej pory miot rasy doga niemieckiego w USA. Niestety, szybko pojawiły się problemy - w związku z tyloma maluchami suczka miała problemy z wykarmieniem całej gromady.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Właściciele zakasali rękawy i postanowili pomóc swojemu psu. Co 3-4 godziny monitorowali, które szczeniaki są głodne i karmili je ciepłym mlekiem z butelki. Gdyby nie oni, słabsze pieski, które nie dopchały się do matki, mogły po prostu zdechnąć. Weterynarz na szczęście po pewnym czasie przyznał, że wszystkie maluchy rozwijają się prawidłowo.

Szczeniaki urodziły się całe i zdrowe.

Fot. facebook.com/jandtdanes.luther/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł