Szczeniak został bardzo poważnie ranny. Reakcja jego matki wywołuje płacz

Szczeniak został bardzo poważnie ranny. Reakcja jego matki wywołuje płacz Źródło: youtube/Animal Aid Unlimited, India

Szczeniaki mają to do siebie, że są maleńkie i bardzo łatwo je zranić. Tak stało się z jednym pieskiem, który został ranny. Na szczęście była przy nim jego mama, która natychmiast zareagowała na przerażający ból swojego maluszka. To co zrobiła ta dzielna sunia może wywołać ogromne wzruszenie.

Szczeniaki spędzały czas ze swoją mamą, gdy nagle jeden z nich został ranny. Miał dwie rany, które uniemożliwiały mu poruszanie się. Maluszek musiał czuć niewyobrażalny ból, leżał na ziemi i piszczał. Mama szczeniaków nie mogła go zostawić, nie umiała mu też jednak mu pomóc. Zrobiła to, co musiała. 

Jej szczeniaki są dla niej najważniejsze 

Psia mama musiała zareagować na ból swojego dziecka. Gdy widziała, że jej dziecko cierpi zrobiła, to co mogła. Przeraźliwie szczekała i wyła, by zwrócić na siebie uwagę przechodniów. Na szczęście udało jej się. Ktoś usłyszał, jak wydaje z siebie zatrważające dźwięki, ktoś powiadomił o zdarzeniu pracowników ośrodka dla zwierząt, którzy natychmiast zjawili się na miejscu zdarzenia. 

Jeden z nich zaczął podchodzić do zranionego szczeniaka. Mama czujnie patrzyła na to, co dzieje się z jej dzieckiem, do którego zbliżał się mężczyzna. Najpierw sama musiała go obwąchać, by pozwoliła na dotknięcie jednego z szczeniąt. Mężczyźnie udało się podnieść szczeniaka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo było, że szczeniak musi trafić do lecznicy, by zajęli się nim weterynarze. Suczka cały czas obserwowała, jak nieznajomy mężczyzna odbiera jej dziecko i udaje się z nim do samochodu. Zraniony szczeniaczek został przewieziony do weterynarza, gdzie otoczono go fantastyczną opieką. Jego rany zostały opatrzone, otrzymał pokarm i dużo miłości od pracowników. 

Wszystkie szczeniaki znowu były razem

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Najpiękniejszym momentem dla mamy psów był moment, kiedy pracownicy lecznicy dla zwierząt oddali jej dziecko. Szczeniaki znowu były razem. Widać było, jaka radość przepełnia każdego psa i ich mamę. Pieski wesoło merdały ogonami i rozdawały sobie buziaczki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News