Suczka myślała, że jej szczeniaki nie żyją. Nagranie rozrywa serce

Suczka myślała, że jej szczeniaki nie żyją. Nagranie rozrywa serce Źródło: youtube.com/nationalgeographic

Szczeniaki miały przepaść raz na zawsze. Suczka, która zgubiła swoje małe, myślała, że maleństwa nie żyją. Jej właścicielka nagrała moment znalezienia dzieci. Reakcja dorosłej psicy potrafi złamać serce.

Szczeniaki są prawdziwym skarbem dla swoich matek. Małe pieski, które od najmłodszych chwil potrzebują swojej rodzicielki, są przez nią doglądane w każdym możliwym momencie. Prawdziwy dramat zaczyna się, jednak kiedy kilka piesków z miotu umiera, albo jest zaginionych. Jedna z suczek była tak zrozpaczoną utratą potomstwa, że wprost nie mogła uwierzyć, że się odnalazło.

Szczeniaki znalezione przez właścicielkę. Suczka nie mogła uwierzyć

Jedna z suczek urodziła swoje potomstwo w ogródku swojej właścicielki. Pupilka pewnego dnia nie mogła jednak znaleźć dzieci, co skończyło się atakiem istnej histerii. Zwierze warczało i biegało po terenie posesji, szukając swoich maluchów.

Właścicielka psa zauważyła, że z jej ulubienicą jest coś nie tak i pomogła jej w poszukiwaniach. Jak się okazało, maleństwa powędrowały same kilka metrów od terenu domu, co mogło się dla nich skończyć tragicznie. Na szczęście udało się schwytać całą gromadę i oddać matce, by ta się nimi zajęła. W trakcie karmienia świeżo odnalezionego potomstwa nie brakowało emocji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Suczka pokazała pełnie emocji

Mama psiąt nie mogła uwierzyć w to, jak wielkie szczęście spotkało ją w związku z odnalezieniem dzieci. Gdy maleństwa przytuliły się do jej piersi i zaczęły łykać pokarm, suczka zaczęła płakać ze wzruszenia i szczęścia, że ponownie jest ze swoim potomstwem, które - jak myślała - już nigdy nie powróci.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

Właścicielka suczki nagrała karmienie na swoim telefonie, a filmik zawierający reakcję matki zaginionych piesków podbija serca miłośników zwierząt na całym świecie.

 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. W pośpiechu wycofują skażone mięso. ZABIŁO już 5 osób!
  2. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

Źródło: Webniusy 

Następny artykuł