Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa

Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa Źródło: Facebook

Szczeniaki zostały brutalnie potraktowane w hodowli. Sprzedawca był w stanie posunąć się bardzo daleko, aby sprzedać pieska.

Szczeniaki są niezwykle słodkimi zwierzątkami. To właśnie one najczęściej są adoptowane lub kupowane. Wiele właścicieli psów pragnie, wychować swojego pupila już od najmłodszych lat. Te psiaki musiały przejść koszmar, tylko po to, aby zostały sprzedane.

Weterynarz z lecznicy "Vet em Domicilio" został wezwany do szczeniaka, którego właściciel kupił przez internet. Piesek był rasy pinczer, miał zaledwie 20 dni. Na jego brzuchu widniała duża i bardzo dziwna rana. Od razu zainteresował się, co mogło się dziać ze szczeniakiem.

Piesek został kupiony przez internet od nieznanego hodowcy. Właściciel chciał kupić suczkę, nie zdawał sobie sprawy, jakie konsekwencje niesie za sobą kupowanie zwierząt przez internet. Hodowca nie miał skrupułów, bestialsko skrzywdził zwierzę, tylko dla korzyści materialnych. To straszne, ile ludzie zrobią dla pieniędzy. Weterynarz zauważył, że brzuch szczeniaka znacznie spuchł. Na pierwszy rzut oka nic nie wydawało się dziwne, kiedy spojrzało się na czworonoga. Miał być on suczką, a był pieskiem. Hodowca dostał zamówienie na suczkę, i aby go zrealizować, odciął pieskowi przyrodzenie. Życie psiaka nie jest zagrożone, ale czeka go operacja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ta sytuacja spowodowała, że weterynarz apeluje o sprawdzanie źródła sprzedaży zwierząt. Czasami mogą być one niezwykle koszmarne, a zwierzęta tam przetrzymywane, przechodzą przez okropne doświadczenia. Tylko sprawdzanie takich hodowli, może doprowadzić do ich upadku. Jednak nie każdy, kto chce kupić psiaka, jest tego świadomy, przez co takie miejsca dalej są prowadzone, a zwyrodnialcy utrzymywani. Lecznica "Vet em Domicilio" opublikowała post, który ma szerzyć świadomość wobec takich miejsc.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Na szczęście, szczeniak ma się dużo lepiej. Operacja przebiegła pomyślnie, a dzięki pomocy nowego właściciela, psiak dochodzi do siebie.

uploaded

Fot. Facebook/ Vet em Domicilio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Obniżono Kaczyńskiemu emeryturę, mocno tajemnicze. I tak jest bajecznie wysoka
  3. Mąż strasznie upokorzył żonę podczas mowy pogrzebowej. Umarła na zabójczy nowotwór
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Jędraszewski u Rydzyka, jak zawsze "wesoło" o LGBT. "Tylko ci ludzie nie zginą"
  6. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News