Koszmarne znalezisko. Na trawie leżała reklamówka, gdy zajrzał do środka nie mógł uwierzyć własnym oczom

Koszmarne znalezisko. Na trawie leżała reklamówka, gdy zajrzał do środka nie mógł uwierzyć własnym oczom Źródło: youutube/howl_of_a_dog/

Szczeniak wzbudza poruszenie wśród wielu osób. Zapewne każdy miał choć raz w życiu sytuację, gdzie widok małego zwierzaka w mgnieniu oka go rozczulił. To, co znajdowało się w tej reklamówce, z pewnością natomiast przyprawiłoby każdego o łzy wzruszenia. To naprawdę było koszmarne znalezisko.

Żaden szczeniak nie powinien być odrzucany przez swojego właściciela. To druzgoczące znalezisko być może przypomni wszystkim, że zwierzęta również mają uczucia. Choć cała sprawa nie zapowiadała się nadzwyczajnie, szybko okazało się, że to, co znajduje się w reklamówce, jest nie tylko wstrząsające, ale i stanowi dowód na niezwykłe bestialstwo ludzi. Wolontariusze nie dowierzali, że ktoś mógł dopuścić się tak okropnego czynu. 

Reklamówka na polanie 

Organizacja, zajmująca się ratowaniem bezdomnych, bądź chorych i porzuconych zwierząt otrzymała zgłoszenie, że na pewnej polanie słychać dziwne dźwięki, które ewidentnie wskazują na znajdowanie się w tamtejszych okolicach jakiegoś zwierzaka. Wolontariusze Hope for Paws niezwłocznie udali się na wskazane miejsce, by zweryfikować te niepokojące doniesieia. Byli jednak iemal pewni, że zastaną tam zagubione lub chore zwierzę. Szybko okazało się, że widok, który im się okazał, był o wiele bardziej wstrząsający.  

Porzucony szczeniak? 

Wolontariusze badając teren, natknęli się na reklamówkę, z której dochodziły dźwięki, o których wspominała osoba informująca. Postanowili zajrzeć do środka, by przekonać się, co kryje się w jej wnętrzu i przede wszystkim, co wydaje te dziwne dźwięki. Mężczyzna sięgnął po torbę i wyciągnął z niej piszczącego ze strachu, maleńkiego szczeniaka. Po jego wydostaniu z plastikowej pułapki okazało się, że w torbie wcale nie znajdował się tylko jeden szczeniak, cała  była bowiem wypełniona dopiero co narodzonymi pieskami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wolontariusze niezwłocznie zabrali porzucone przez kogoś w bestialski sposób zwierzaki, by udzielić im pomocy, która była niezbędna. Na  szczęście szczeniaki zostały znalezione na tyle szybko, że cała siódemka przeżyła. Co więcej, dzięki szybkiemu zapewnieniu im nowego domu i odpowiedniej pielęgnacji, psiaki mają się dobrze i rosną jak na drożdżach. Uwielbiają się bawić i choć same zostały tak skrzywdzone przez człowieka, są bardzo przyjaźnie nastawione do ludzi i nie przejawiają oznak agresji. Niestety to zajście pokazuje nam, że niektórzy wciąż zapominają, iż zwierzę nie jest zabawką i również ma uczucia.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

Źródło: WEBNIUSY

Następny artykuł