Kazała swojemu szczeniakowi pójść spać. Reakcja zwierzaka jest tak powalająca, że widziały już ją miliony

Kazała swojemu szczeniakowi pójść spać. Reakcja zwierzaka jest tak powalająca, że widziały już ją miliony Źródło: youtube.com/frogfrenchiefun

Szczeniak z natury pokazuje czasem rozbrajające zachowania. Mały czworonóg pewnej kobiety postanowił jednak z nią polemizować, gdy kazała mu iść spać. Filmik pokazuje, do czego doprowadziły prośby właścicielki. Szczeniak rozbroił już miliony internautów.

Szczeniak, który ma iść spać sprawił, że wielu osobom na świecie humor poprawił się dosłownie w sekundę. Każdy, kto choć raz zobaczy filmik, będzie go odtwarzał co najmniej kilka razy. Zachowanie małego pieska jest bardzo niecodzienne.

Szczeniak próbował przekonać swoją panią, że nie ma racji

Patti Bowles hoduje buldogi francuskie. Zajmuje się tym już od 20 lat i upodobała sobie właśnie tę słodką rasę. Osoby, które mają pieski pochodzące z domu Patti zachwalają ich zdrowie, mądrość i zdolność rozśmieszania. Jeden z małych buldożków zdecydowanie pokazał, na co go stać.

Patti zamieściła w sieci krótki i zabawny filmik, na którym próbuje skłonić szczeniaka do pójścia spać. Z racji wieku najchętniej zająłby się jeszcze rozrabianiem i dokazywaniem wraz z resztą piesków, lecz właścicielka była nieugięta. Z każdą prośbą mała czarna kulka coraz głośniej polemizowała i próbowała przekazać Patti, że nie ma zamiaru jeszcze kończyć dnia. Urocze skrzeczenie i skomlenie zdobyło serca internautów. Po chwili stało się coś nieoczekiwanego.

Mały buldog nie miał już siły więcej dyskutować

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W pewnym momencie szczeniak niezdarnie wchodzi do swojego pomarańczowego posłania i patrzy z nadzieją, że Patti może jednak zmieniła zdanie. Niestety, będzie musiał w końcu ulec. Nawet sama kobieta nie oczekiwała, że zwierzak złoży broń i ułoży się w swoim posłaniu.

W dalszej części nagrania można zobaczyć małego buldoga, jak leżąc w "skrzyneczce", opiera głowę o jej brzeg i na komendę "zamknij oczka" rzeczywiście je zamyka. W słodkiej pozycji stara się zasnąć i spełnić wymagania właścicielki. Jeszcze jednym okiem spogląda na Patti i oddaje się w ramiona snu.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek 
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Filmik zrobił taką furorę w sieci, że obejrzało go już prawie 10 milionów osób, a tysiące udostępniły nagranie publicznie lub podzieliły się ze znajomymi. Internauci nie zawiedli też komentarzami.

- To jest zbyt słodkie, to nielegalne. Dzwonię po gliny - napisał jeden z widzów kanału.

- To zbyt urocze... Chyba tracę swoją męskość... - przyznał przypadkowy mężczyzna.

- Po obejrzeniu tego po raz drugi zdałem sobie sprawę, że małe buldogi francuskie wydają takie same dźwięki, jakie mogłyby wydawać małe dinozaury - skomentował fan szczeniaków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto. Sprawdź juz dziś!
  2. Jeszcze tylko do jutra czas. 800 tys. Polaków dostanie PRZYNAJMNIEJ 1500 zł
  3. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni Advertisement
  4. Mama kultowej aktorki popełniła samobójstwo. Gwiazda dowiedziała się prawdy dopiero po roku, z gazety
  5. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  6. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  7. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

Źródło: YouTube

Następny artykuł