Szczeniak nie ma przednich łap. Gdy zobaczyliśmy, jak potraktował go 12-letni chłopiec, nie mogliśmy przestać płakać

Szczeniak nie ma przednich łap. Gdy zobaczyliśmy, jak potraktował go 12-letni chłopiec, nie mogliśmy przestać płakać Źródło: Facebook / Amazinggracie.ga

Szczeniak został brutalnie pokrzywdzony przez los. Brak przednich łap uniemożliwiał mu poruszanie się. To co zrobił psu 12-latek, może wywołać łzy. Jego zachowanie nie mieści się w głowie.

Szczeniak nie miał łatwego startu w życiu. Brak przednich kończyn był dla niego ogromnym problemem. Przez to psiak nie mógł się poruszać. To jak potraktował go 12-letni chłopiec, jest po prostu nieprawdopodobne.

Szczeniak pokrzywdzony przez los

Początki życia jakie miał szczeniak, nie były łatwe. Można je nawet określić jako tragiczne. Mała suczka imieniem Gracie została porzucona przez swoich właścicieli. Stan w jakim ją znaleziono, był opłakany. Oprócz wrodzonego braku przednich łapek, szczeniak był bardzo mocno zarobaczony, a pod jego oczami brakowało sierści. 

Właściciele pozostawili ją na pewną śmierć. Na pewno zdawali sobie sprawę z tego, że szczeniak nie będzie w stanie się samodzielnie poruszać. Jednak dzięki pomocy ratowników udało się uratować Gracie. Udało jej się również znaleźć nowy dom. To co ją później spotkało, może wywołać łzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

12-latek zrobił coś niewyobrażalnego 

Kobieta, pod której opiekę trafił szczeniak zastanawiała się jak może mu pomóc w normalnym poruszaniu. Bała się, że Gracie przy próbach chodzenia na samych tylnych łapach, może zrobić sobie krzywdę. Wtedy pojawiła się myśl o wózku, który mógłby zastąpić psu kończyny. Niestety ten pomysł nie był wolny od wad.

Szczeniak jeszcze rósł i konieczna by była częsta wymiana wózka. To generowałoby bardzo duże koszty, na które niestety kobieta nie mogła sobie pozwolić. Z pomocą pospieszył jej 12-letni chłopiec.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"

2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

Dylan był synem jednego z pracowników schroniska dla psów. Kobieta poprosiła go o pomoc w skonstruowaniu wózka dla jej niepełnosprawnego psa. Chłopiec wykorzystał w tym celu klocki LEGO. Stworzył kolorowy i w pełni funkcjonalny wózek, do którego szczeniak mógł zostać przypięty. Wszyscy byli wzruszeni niezwykłą pomocą, jaką pies otrzymał od chłopca. Kiedy szczeniak podrósł, 12-latek wykonał kolejny wózek z klocków. Łącznie zrobił ich trzy. Taka pomysłowość i dobroć serca powinna wzbudzać prawdziwy podziw, a sam wózek wygląda wspaniale.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zmagasz się z depresją? Okazuje się, że Twoje dziecko może być na nią bardziej podatne
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Witold Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała zaledwie 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne
  4. Najpierw Paweł Królikowski, teraz Małgorzata Kożuchowska. Media obiegła nagła wiadomość
  5. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie przerażony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News