Kupiła rasowego szczeniaka. Gdy lekarz go zbadał aż zaniemówił, odkrył wstrząsającą prawdę o hodowcy

Kupiła rasowego szczeniaka. Gdy lekarz go zbadał aż zaniemówił, odkrył wstrząsającą prawdę o hodowcy Źródło: unsplash.com/Lydia Torrey

Szczeniak od razu wpadł jej w oko. Zależało jej na rasowym, zdrowym psie, którym będzie mogła jeszcze długo się opiekować. Rzeczywistość szybko zweryfikowała jej marzenia.

Szczeniak mimo troskliwej opieki wykazywał niepokojące objawy. Jego zdrowie widocznie podupadło, niedługo potem wydało się, że kobieta została straszliwie oszukana. Sprawa trafiła na policję.

Szczeniak po kilku dniach pobytu w domu zaczął czuć się bardzo źle

Kobieta po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw w końcu zdecydowała się na czworonogiego towarzysza. W związku z tym wybrała się do hodowli, w której znajdowały się szczeniaki upatrzonej przez niej rasy: springer spaniel angielski. Po obejrzeniu wszystkich maluchów tylko jeden z nich wpadł jej w oko: szczenię o imieniu Riley.

Justine Martin postanowiła jeszcze raz przespać się ze swoją decyzją i niedługo potem zjawiła się ponownie w hodowli, aby kupić i zabrać psiaka do domu. Zapłaciła za niego 650 dolarów, więc nie były to małe pieniądze. Tylko kilka dni trwała radość kobiety - po tym czasie szczeniak zaczął wykazywać ewidentne oznaki choroby. Jego stan nie był najlepszy, w wydzielinach pojawiła się krew.

Weterynarz był w szoku, właścicielka hodowli okłamała wszystkich

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniak Riley kilka dni po przyjeździe do domu zaczął gorączkować, mało tego - podczas wypróżniania się pojawiła się krew. Kiedy nowa właścicielka zorientowała się, co dzieje się z psiakiem, natychmiast zabrała go do weterynarza. Bała się, że może coś zjadł i zdechnie. Lekarz szczegółowo przebadał szczeniaka, a kiedy podczas wywiadu wyszło na jaw, że Riley dopiero co opuścił hodowlę, weterynarz nie ukrywał wściekłości. Wyjaśnił, że pies musiał zostać wydany Justine już w poważnym stanie, a właścicielka hodowli po prostu to ukryła.

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach
2. 
Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

3. Nie musisz kupować nowego. Prosty sposób na otwarcie „jednorazowego” młynka do pieprzu

Okazało się, że szczeniak jest mocno zarobaczony. Nie podano mu niedługo po urodzeniu leków, które są normą u każdego zwierzęcia. Okazało się, że szczeniak ma lamblie - groźnego pasożyta grasującego w jelitach. Kiedy Justine skontaktowała się z właścicielką hodowli, ta stwierdziła, że innym psom nic nie dolega. Prawda w końcu wyszła na jaw - inna kobieta, która również kupiła psa z hodowli skarżyła się na podobne dolegliwości u swojego szczeniaka. Ostatecznie z rąk "przedsiębiorczej" kobiety zabrano 24 szczeniaki, które zostały poddane leczeniu. Na szczęście żaden z psów opisanych w tekście nie zdechł. Wobec właścicieli hodowli wszczęto postępowanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Fatalne wiadomości dla wyjeżdżających na ferie. Nawet Jackowski nie był w stanie przewidzieć tak nagłego zdarzenia
  4. Roksana Węgiel rezygnuje z muzyki? Jest oświadczenie, teraz już nie ma wątpliwości
  5. Jeszcze go nie widzisz? Psa na zdjęciu potrafi wskazać zaledwie 6% osób, reszta wymięka po kilku sekundach

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News