Szczeniak głodował
Pixabay / 947051
Monika Majko - 13 Stycznia 2020

Szczeniak był wycieńczony, z głodu zjadał wyposażenie mieszkania. Ujawniono, co Polka zrobiła małemu pieskowi

Szczeniak był w okropnym stanie. Zaniedbane i wygłodniałe zwierzę zaczęło zjadać wszystko, co znajdowało się w mieszkaniu. To, co zrobiła mu kobieta, jest przerażające.

Szczeniak został potraktowany w przerażający sposób. Wygłodniały pies zjadał wszystko, co tylko znalazł w mieszkaniu. Mieszkańcy bloku zaniepokoili się losem zwierzęcia i powiadomili odpowiednie służby. Ratownicy nie mogli uwierzyć w to, co zastali na miejscu. To był koszmarny widok.

Szczeniak był skrajnie wygłodzony

Do zdarzenia doszło w Aleksandrowie łódzkim. Mieszkańców bloku zaniepokoił nieprzyjemny zapach i skowyt, dochodzący z jednego z sąsiednich mieszkań. O swoich obawach poinformowali Urząd Miasta, który wysłał na miejsce odpowiednie służby. Kiedy urzędnicy dostali się do środka lokalu, nie mogli uwierzyć w to, co tam zobaczyli.

- Nie sposób opisać tego, co tam zastaliśmy - powiedziała poruszona Katarzyna Rezler z aleksandrowskiego urzędu.

Marcin Prokop z żonąŻona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć kobietę, która dorówna jej naturalnym pięknemCzytaj dalej

W mieszkaniu ratownicy znaleźli skrajnie wykończonego i wygłodniałego szczeniaka. Okazało się, że pozbawione opieki zwierzę przebywało samo już od dwóch tygodni. Właścicielka psa pozostawiła go w lokalu, bez zapewnienia mu dostępu do jedzenia i picia. Wzruszeni urzędnicy natychmiast otoczyli zwierzę troskliwą opieką.

- Pies był tak wygłodniały, że zjadał obierki ziemniaków i folię, gryzł, co się dało. Musiał długo nic nie pić i nie jeść, bo z miejsca wychłeptał trzy miski z wodą, a na jedzenie, które mu podaliśmy, dosłownie się rzucił - opowiadała dalej urzędniczka.

Właścicielka szczeniaka zostawiła psa samego w mieszkaniu na dwa tygodnie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

Gdyby nie zainteresowanie sąsiadów kobiety i szybka interwencja urzędników, zwierzę nie miałoby szans na przeżycie. Szczeniak z głodu zaczął zjadać nawet wyposażenie mieszkania.

Dzisiaj grzeje:

1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"


2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Pies został zabrany z mieszkania. Zajęła się nim lokalna klinika weterynaryjna. Urząd zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez mieszkankę Aleksandrowa łódzkiego. Za znęcanie się nad zwierzęciem właścicielce szczeniaka grozi nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

Eleni i wzruszające słowaZabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzyCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News