Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych

Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych Źródło: PetsFans

Szczeniak miał być bezpieczny pozostając w domu z odpowiedzialnym synem. Tata przekonał się, że jego dziecko nie ma nic wspólnego z odpowiedzialnością. Jak nigdy żałował, że pozostawił mu zwierzę pod opieką.

Szczeniak po powrocie taty dziwnie się zachowywał. Mężczyzna próbował go uspokajać i dowiedzieć się, co mogło się stać. Kiedy dokładnie mu się przyjrzał, aż go sparaliżowało. Weterynarz nigdy nie widział czegoś bardziej potwornego.

Szczeniak był zmaltretowany. Wszystko pokazało badanie rentgenowskie, to okropne

18-letniego Logan Smoor z Nowej Zelandii miał się tylko zaopiekować 1,5 rocznym szczeniakiem gdy jego tata będzie w zagranicznej podróży. Ojciec wrócił do domu i zauważył bardzo dziwne zachowanie małego pieska: był widocznie zestresowany i szukał bezpiecznego schronienia. Postanowił wziąć go na ręce i uspokoić.

Kiedy podszedł bliżej zorientował się, że szczeniak jest kompletnie poturbowany. W oczy rzucała się opuchnięta główka, a przez skórę widoczne były nienaturalnie ułożone kości - to efekt złamań. Tata natychmiast zabrał psa do weterynarza. Prześwietlenie ukazało brutalną prawdę: miał aż 11 złamań. Dwa poważne dolnej szczęki, kilka złamań czaszki, kilka złamanych żeber i trzy złamane kości nóg. Pies był zagłodzony i nie widział na prawe oko.

18-latek stanął przed sądem i usłyszał wyrok. Ojciec był widocznie zadowolony

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec chciał zrobić wszystko, by jego ukochany szczeniak przeżył. Nie liczyły się pieniądze, tylko zdrowie psiaka. Weterynarz po dokładnych badaniach i analizie wydał osąd: niestety, ale szczeniak musi zostać uśpiony. Obrażenia były zbyt poważne. Mężczyzna zalał się łzami i nie miał zamiaru, aby jego synowi uszło to płazem. 18-latek stanął przed sądem i usłyszał wyrok. Inspektor weterynaryjny Claire Ripper stwierdziła, że to jedna z najbardziej wstrząsających spraw, z jakimi się spotkała. Miała nadzieję, że sędzia wyda sprawiedliwy, a jednocześnie surowy dla Logana wyrok.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Sędzia Jane Farish skazała go na 15 miesięcy pozbawienia wolności, a także wydał dożywotni zakaz posiadania zwierząt przez Logana. Na jaw wyszły też inne jego przewinienia: zabił swojego szczura domowego, napadł na kobietę i zdemolował autobus. Ojciec był przerażony, ale usatysfakcjonowany, że syn poniesie konsekwencje swoich czynów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Kot bardzo często ociera się o Twoje nogi? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"
  5. Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News