Nie przeżyłby. W ostatniej chwili zobaczył na torach szczeniaka

Nie przeżyłby. W ostatniej chwili zobaczył na torach szczeniaka Źródło: Facebook.com/Jared Twedell

Szczeniak został porzucony na pewną śmierć. Gdyby nie natychmiastowa reakcja mężczyzny będącego w okolicy, pies już by nie żył. Pociąg nie był jedynym zagrożeniem jego życia.

Szczeniak został porzucony przez swoich poprzednich właścicieli. To jednak nie wszystko - byli opiekunowie przywiązali czworonoga do torów kolejowych linką. Psiak nie mógł się oddalić od niebezpiecznego miejsca, a ta trasa jest wyjątkowo często pokonywana przez pociągi. Było o włos od tragedii.

Pies nie mógł odejść z torów

Jared Twedell właśnie przejeżdżał nieopodal torów kolejowych samochodem, gdy zauważył jakiś ruch. Uznał, że musiał tamtędy przebiec jeleń i już miał ruszyć dalej, gdy znów coś zauważył. Zrozumiał, że zwierzęciem na torach jest coś znacznie mniejszego od leśnych stworzeń. Postanowił sprawdzić, co się dzieje i nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Do torów kolejowych był przywiązany szczeniak. Pies wyraźnie chciał się przemieścić w inne miejsce, ale nie pozwalała mu na to krótka linka. Mężczyzna postanowił pomóc zwierzakowi. Sprawdził, czy jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i zaczął do niego mówić. Czworonóg w odpowiedzi zamerdał ogonem, a Jared podszedł i go uwolnił. Nie wiedział, co ma z nim zrobić więc na początek zabrał go ze sobą do domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniak miał wiele szczęścia

Rodzina kierowcy poznała historię psa i uznała, że miał wiele szczęścia. Gdyby nie uderzył w niego pociąg, maluch z pewnością umarłby z pragnienia. Tego dnia temperatura dochodziła nawet do 40 stopni Celsjusza, a zwierzak był zostawiony bez dostępu do wody, w pełnym słońcu bez kawałka cienia. Niebywałe okrucieństwo poprzedniego właściciela nie mieści się w głowie Jaredowi, który postanowił zatrzymać szczeniaka.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił wcześniej do domu. Gdy przypadkiem zobaczył co wyprawia żona, złożył papiery rozwodowe
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Czworonóg zyskał imię Samson i ksywkę "Pociąg". Weterynarz stwierdził, że był w dobrym stanie: miał obrożę, sierść była czysta, a pazury przycięte. Nie wiadomo, co spowodowało, że ktoś zdecydował się zostawić szczeniaka na pewną śmierć, jednak najważniejsze jest, że mężczyzna zdążył go uratować. Teraz żyją razem i dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Zakonnica napisała "list od diabła". Naukowcy po 400 latach w końcu go rozszyfrowali, jego treść mrozi krew w żyłach
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

Źródło: Youtube

Następny artykuł