szczeniak
Artgrid Omri Ohana
Mateusz Sidorek - 7 Maja 2020

Kupili słodkiego szczeniaka i zabrali go do domu. Tydzień później porażająca prawda wyszła na jaw, nie było czasu do stracenia

Jak tylko Anita zobaczyła małego czworonoga, postanowiła, że szczeniak wróci z nią do domu. Zapłaciła za pupila właścicielom i w ten sposób uratowała mu życie. Jednak z czasem na jaw wyszła okropna prawda o hodowli zwierząt, które prowadziło pewne małżeństwo. O nieludzkim i bestialskim zachowaniu właścicieli poinformował portal Wamiz.

Szczeniak przebywał w hodowli, która od razu budziła podejrzenia. Jak relacjonuje Anita, w mieszkaniu było zimno i panował brud. Sprawiało wrażenie, jakby na co dzień nikt z niego nie korzystał. Jednak jak tylko dziewczyna zobaczyła małego pieska, postanowiła go uratować. Niestety jego stan zdrowia szybko zaczął budzić niepokój. Portal Wamiz opublikował na swojej stronie niepokojącą historię hodowców psów.

NagranieUdawał martwego, żeby zostać dłużej w parku. Nagranie pokochały miliony, widok bawi do łezCzytaj dalej

Anita zauważyła, że szczeniak jest przemoczony i czuć od niego silną woń moczu. Okazało się również, że zwierzę było wygłodzone, w konsekwencji czego podgryzało własne łapki. Dziewczyna zapłaciła za czworonoga i szybko zabrała go do swojego domu, gdzie otoczyła go miłością i opieką. Jednak przywrócenie Marleyowi - tak nazwała malucha - zajęło dużo czasu i kosztowało 1500 funtów.

Szczeniak, który miał wyjątkowe szczęście

Marley to szczeniak, który został z trudem odratowany. Anita jednak zgłosiła sprawę do RSPCA - organizacji, która zajmuje się przypadkami okrucieństwa stosowanego wobec zwierząt. Nie wszystkie psy miały tyle szczęścia co Marley. Okazało się, że podobna historia spotkała inną osobę, której tożsamości nie możemy ujawnić. Niestety jej pupila nie dało się odratować. Okazało się, że jego ciało było zaatakowane przez robaki i było za późno na pomoc. Maluch zmarł tydzień po tym, jak został kupiony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Był to już kolejny chory szczeniak, którego sprzedano z tej samej hodowli. Właściciele przez cały czas posługiwali się fałszywymi danymi, jednak w grudniu 2015 roku inspektorzy RSPCA zaczęli badać tę sprawę. Z 12 szczeniaków kupionych w tym miejscu przeżyły zaledwie 2. Wreszcie funkcjonariusze pracujący pod przykrywką dokonali zakupu i odkryli tożsamość oszustów.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Biedronki dla wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę

2. Czy obostrzenia mogą niebawem powrócić? Łukasz Szumowski przekazał mało pocieszające wieści

Okazało się, że w hodowli, z której pochodzi szczeniak Marley, znaleziono około 50 psów. Większość z nich była w ciężkim stanie. Po dokończeniu śledztwa para, która sprzedawała chore zwierzęta, otrzymała karę. Oszuści usłyszeli wyrok skazujący - kobieta na 2 lata pozbawienia wolności, jej mąż na 5 miesięcy. Oboje też nie mogą posiadać zwierząt przez 30 lat. Niedawno też pisaliśmy na naszym portalu o porzuconym pitbullu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła
  2. Założyła rękawice bokserskie i stanęła na przeciwko owczarka. Wszystko nagrano, sprawa trafiła na policję
  3. Polska przełamała fatalną barierę. MZ przekazało wyjątkowo smutne informacje
  4. Wydało się, co policja myśli o pomocy Rutkowskiego w poszukiwaniach Kacperka. Nikt nie mógł się spodziewać
  5. Nikt nie wiedział co łączy Ewę Błaszczyk z Łukaszem Szumowskim. Cała prawda wyszła na jaw, odbiera mowę
  6. Padł termin ws. zagranicznych lotów. Ogromna nadzieja dla wielu Polaków

Życie w czasie PRL-u wyglądało zupełnie inaczej niż dziśWasze dzieci nie pamiętają. 15 zdjęć ukazujących całą prawdę o PRLuCzytaj dalej

źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News