Szarpanina w Sejmie. Pawłowicz kontra Kinga Gajewska, było ostro! (video)

Szarpanina w Sejmie. Pawłowicz kontra Kinga Gajewska, było ostro! (video) Źródło: źródło: youtube,com

O niechęci posłów PiS wobec członków PO nie trzeba nikomu przypominać. Rzadko kiedy jednak ich polityczna wrogość wobec siebie przeradzała się w przepychanki i rękoczyny w Sejmie. Bywa jednak, że i do tego dochodzi.

Było tak chociażby w piątek 16. grudnia, kiedy to kamery jednej ze stacji informacyjnych zarejestrowały szarpaninę między posłanką PiS, Krystyną Pawłowicz, a członkinią PO, Kingą Gajewską. Zdaniem tej drugiej, Pawłowicz próbowała ją przewrócić.

Agresja ze strony posłanki partii rządzącej miała być wywołana blokadą mównicy sejmowej, jaką zorganizowali posłowie opozycji. Nagranie to pochodzi bowiem z dnia, kiedy zaczął się protest opozycji w Sejmie, a PiS głosowało w Sali Kolumnowej nad ustawą budżetową.

Na nagraniu, które Kinga Gajewska umieściła na YouTube i okrasiła tytułem "Taran Pawłowicz" widać, jak posłanka PiS faktycznie taranuje młodszą koleżankę i bez ceregieli usuwa ją ze swojej drogi. Jak stwierdziła Gajewska, niemal upadła na podłogę.

 - Krystyna Pawłowicz przez wiele lat w bezpardonowy sposób obrażała kogo tylko chciała. Koledzy z PiS bili jej brawa. W poczuciu bezkarności zaczęła stosować przemoc. Może nie Myszka, ale jednak Agresorka - skomentowała sprawę na Facebooku Gajewska.

PONIŻEJ FILM WRZUCONY PRZEZ GAJEWSKĄ

https://youtu.be/TLNY1r8DeqU pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News