Grażyna Szapołowska przeżyła trudne chwile. Jednak powiedzenie – prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – jest adekwatne do życia aktorki. Wszyscy opuścili ją w najtrudniejszych chwilach.

Szapołowska to aktorka z pierwszej ligi polskich artystów. Jej kariera prężnie się rozwijała przez kolejne lata. Na deskach teatru i na ekranach zachwycała wszystkich. Jej seksapil i osobowość doprowadziły do złamania wielu serc.

Grażyna Szapołowska straciła wszystkich przyjaciół

Przyciągała mężczyzn jak magnes. Kochali się w niej aktorzy, producenci, reżyserzy. Nawet Krzysztof Kieślowski stracił dla niej głowę – wspomina koleżanka, która z nią studiowała – Ale ona nie była łatwa – podkreśliła osoba z jej otoczenia.

Wielu kochało się w aktorce, a ta sama przyznawała, że jest „kochliwa”. Szapołowska stworzyła wokół siebie aurę, która przyciągała wielu przyjaciół. Po latach aktorka podsumowała wszystkie te przyjaźnie i okazało się, że najwierniejszym ze wszystkich jej dotychczasowych przyjaciół, był jej ukochany pies.

Mam kontakt ze zwierzętami, ponieważ kontakt z ludźmi okazał się dla mnie nie do końca prawdziwy. Przyjaciele okazywali się zupełnie nieprzyjaciółmi w momentach stresowych i stąd moje rozczarowanie. Dlatego zwierzęta są dla mnie bardziej wartościowe. No i rodzina, to oczywiste dla każdego. Natomiast coraz mniej mam zaufania do ludzi – wyznała kobieta.

Jak sama jednak przyznała, trochę to rozumie. Jej zdaniem obecne życie jest coraz szybsze i nikt nie ma na nic czasu, a szczególnie na angażujące przyjaźnie. Szapołowska powiedziała, co o tym wszystkim sądzi.

Nie mamy czasu na przyjaźnie. Stało się coś takiego, że nie ma czasu na przyjaźń, jest ciągła gonitwa za pieniędzmi. Ale to wynika z tego, że myśmy długo byli uciskani przez komunizm i potem, kiedy była ta możność zetknięcia się ze światem zachodnim, zachłysnęliśmy się i okazało się, że potrzebujemy pralkę, lodówkę, dobry samochód. Kiedyś żyliśmy bez tego, wolniej – podkreśliła Szapołowska.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE na prezydenta ani premiera! Tusk wystartuje w INNYCH wyborach, przechytrzył wszystkich
  2. Córka Wodeckiego po latach przerywa milczenie o ojcu. „Paraliżował mnie strach, gdy szedł”
  3. Chcecie zobaczyć Masę bez kominiarki? Jego zdjęcie pojawiło się w sieci

Oto największe biusty polskiego show-biznesu! [ZDJĘCIA]

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne gwiazd