SZALEŃSTWO. Młodzież rzuciła się na Dudę, by...

SZALEŃSTWO. Młodzież rzuciła się na Dudę, by...

Obecność prezydenta RP na Kongresie 590 wywołała prawdziwe szaleństwo. Uczestnicząca w tym ogromnym spotkaniu młodzież, gdy tylko zobaczyła głowę naszego państwa, rzuciła się w jej stronę. Powód, dla którego to zrobiła, jest naprawdę zaskakujący.

W dniach 16 i 17 listopada tego roku w Rzeszowie odbywa się Kongres 590, czyli największe w Polsce forum ekonomiczne. Gośćmi na nim byli m.in. Mateusz Morawiecki, Andrzej Duda i Beata Szydło. Podczas spotkania w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena podjęto wieloraką tematykę, związaną z rozwojem gospodarczym naszego kraju, od innowacji, energetykę po start-upy. Andrzej Duda udzielił odnośnie do wydarzenia wywiadu TVP Info, mówiąc o potrzebie kupowania polskich produktów i wyrażając nadzieję, na poprawę życia Polaków pod obecnymi rządami. Pochwalił także Program 500+ oraz stwierdził, że Polska powinna zacząć... produkować samochody rodzimej marki. - Niestety nie produkujemy żadnego samochodu, ale mam nadzieje, że wrócimy do tego. Każde silne ekonomicznie państwo europejskie ma taki produkt. Nie ma powodu, żeby w naszym przypadku było inaczej. [...] Chciałbym usłyszeć od wyborców, że żyje im się lepiej niż w 2015 roku. Wicepremier zapowiada, że w 2030 r. PKB będziemy mieli na poziomie średniej europejskiej. Oby tak się stało i żeby jeszcze udało się tę średnią osiągnąć pod względem wynagrodzeń - powiedział prezydent.

Prawdziwe szaleństwo

Obecny prezydent bije rekordy popularności, szczególnie wśród młodych. Andrzej Duda aktywnie działa w mediach społecznościowych, często publikując zdjęcia lub wpisy. Chętnie  pozuje także do zdjęć. Głowa państwa bardzo dobrze czuje się w tłumie. Tak samo, jak podczas koncertu ku pamięci powstania warszawskiego i w Rzeszowie doskonale się odnalazł. Andrzeja Dudę dosłownie obległa młodzież, która pragnęła sobie z nim porozmawiać i zrobić zdjęcia. Fotografie z tego wydarzenia udostępnił na swoim Twitterze oficjalny fotograf Kancelarii Prezydenta RP, Jakub Szymczak, całość podpisując "Selfie Time ;)". źródło: Twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News