Syn Zenka Martyniuka - blondynka
daniel.martyniuk.89/Instagram
Aneta Wasilewska - 25 Września 2020

Martyniuk już znalazł pocieszenie? Wiemy kim jest uwodzicielska blondynka

Syn Zenka Martyniuka rozwiódł się z Eweliną, a dookoła sprawy sądowej pojawiło się wiele negatywnych emocji. Ze stron byłych już małżonków i ich rodzin, padały ostre słowa. Nikt się nie powstrzymywał. Teraz okazuje się, że Daniel Martyniuk już znalazł pocieszenie po rozstaniu. Wiemy, kim jest tajemnicza blondynka pojawiająca się u jego boku.

Syn Zenka Martyniuka jeszcze przed rozwodem pojawiał się w otoczeniu tajemniczej blond piękności. Polacy natychmiast zaczęli się zastanawiać, co łączy syna króla disco polo i nieznajomą. Jak się okazuje, ta kobieta już wcześniej pojawiła się w życiu Daniela Martyniuka.

Wiadomości, zwołanie sztabu kryzysowegoOdbędzie się pilne posiedzenie sztabu kryzysowego, wiemy, czego dotyczy. Fatalne wiadomości dla milionów PolakówCzytaj dalej

Syn Zenka Martyniuka nie był szczęśliwy w małżeństwie z Eweliną

Daniel Martyniuk w rozmowie z mediami nie ukrywał wcale, że od początku wiedział, że związek z Eweliną nie będzie należał do najszczęśliwszych. Para nie była dobrana. Syn Zenka Martyniuka już kilka miesięcy po ślubie zaczął myśleć o rozwodzie, jednak czekał na ostateczną decyzję Eweliny.

- Ona chce się rozwieść i jeszcze koniecznie z mojej winy. Ja chciałem już dawno to zgłosić, miesiąc po ślubie chciałem się rozwieść - powiedział w rozmowie z "Faktem". Przypomnijmy, ostatecznie rozwód nie zakończył się po myśli Daniela. Sąd orzekł, że syn gwiazdora disco polo jest odpowiedzialny za to, co się wydarzyło w życiu małżeńskim pary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Daniel Martyniuk wrócił do byłej?

Jeszcze przed rozwodem, Danuta Martyniuk podzieliła się w sieci SMS od Eweliny. Była żona syna Zenka Martyniuka nie ukrywała, że rodzice jej męża wiedzieli o romansie syna i powrocie do byłej dziewczyny, a nawet sami pomagali mu w spotkaniach z tajemniczą blondynką. Faustyna przed laty już związana była z Danielem Martyniukiem, poniżej zamieszczamy jej zdjęcia.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieci

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

- Niestety jak się okazało, nadal pobłażacie jego występkom, ale również ukrywacie jego romans z Faustyną (...) Czy to jest w porządku, że mama wozi Daniela na randki z Faustyną, a mówi w rozmowie, że Daniela zawiozła do Wasilkowa i tam spędza urodziny? - pisała do teściowej Ewelina.

Wyświetl ten post na Instagramie.

?

Post udostępniony przez Faustyna Jamiołkowska (@faustynaaj)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#blondehair #retro>

Post udostępniony przez Faustyna Jamiołkowska (@faustynaaj)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
  2. Polski Ken chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
  3. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy
  4. Za 20-złotówkę z czasów PRL możesz dostać nawet 5 tysięcy złotych. Możesz mieć ją w domu
  5. Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć
  6. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News