Syn Zenka Martyniuka w kolejnych tarapatach, zaczął się odgrażać. Sytuacja jest fatalna

Syn Zenka Martyniuka w kolejnych tarapatach, zaczął się odgrażać. Sytuacja jest fatalna Źródło: Instagram.com daniel.martyniuk.89

Syn Zenka Martyniuka znów jest na medialnym świeczniku, mężczyzna po raz kolejny znalazł się w tarapatach. Daniel Martyniuk nie umie trzymać się z dala od kłopotów, ma już na koncie pobyt w areszcie oraz konflikt z policją. Teraz celebryta znalazł się w naprawdę fatalnej sytuacji, zaczął się odgrażać.

Syn Zenka Martyniuka to bardzo kontrowersyjna postać w rodzinie króla disco polo. Wokalista i jego żona już dawno nie mają wpływu na jedynaka, który nie umie trzymać się z dala od kłopotów. Po konfliktach z prawem i pobycie w areszcie, Daniela Martyniuka czekał również rozwód z żoną. Celebryta znalazł się w fatalnej sytuacji.

Syn Zenka Martyniuka znów ma kłopoty

Jedyny potomek króla disco polo sprawia mu ogromne kłopoty. Daniel Martyniuk jest jednym z najbardziej głośnych skandalistów ostatniego czasu w Polsce. Mężczyzna ma już na koncie konflikty z prawem, pobyt w areszcie, a nawet wyrok sądowy za posiadanie narkotyków. W międzyczasie również jego życie uczuciowe nie układało się zbyt dobrze, a skandaliczne zachowanie mężczyzny doprowadziło do rozpadu jego rodziny i rozwodu z żoną, Eweliną.

W czasie, kiedy Daniel Martyniuk przebywał w areszcie, sąd nakazał mu alimenty na rzecz żony i córki. Syn króla disco polo ma płacić na rodzinę 3 tysiące złotych. Mężczyzna nie zamierza jednak wywiązywać się z obowiązku. Na swoim Instagramie celebryta skomentował tę decyzję oraz zaznaczył, że według niego, to jego była partnerka jest winna rozpadowi ich związku.

- Żona powinna zajmować się mężem i dzieckiem, a nie uciekać do mamusi. Powiedziałem jej, że wykorzystała mnie na hajs. Gdy siedziałem w areszcie, zostały zasądzone alimenty na córkę. Zażądała 3 tysiące złotych. Nigdy w życiu tyle ode mnie nie dostanie. Może zapomnieć o takich warunkach. Córka będzie miała wszystko, ale na moich warunkach - odgrażał się Daniel Martyniuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Zenka Martyniuka kłóci się z żoną o alimenty

Konflikt z żoną to nie jedyny, w którym pozostaje celebryta. Wcześniej Daniel Martyniuk skrytykował twórczość Kamila Bednarka, a niedawno wdał się w słowną przepychankę z Rafałem Collinsem. Wszystko wskazuje na to, że być może konflikt pomiędzy mężczyznami zakończy się na ringu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna wiadomość rządu, ministerstwo potwierdziło koszmarne doniesienia. Jest coraz gorzej

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur

- Walczę tylko w federacji jedynej, słusznej i prawdziwej, czyli @famemmatv. Reszta polskich podróbek mnie nie interesuje, zawsze będę za tym co najlepsze taki już jestem - odpowiedział Daniel Martyniuk na sugestię Rafała Collinsa, by siłą rozwiązać ich kłótnię.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  4. Z ostatniej chwili: Ministerstwo Zdrowia wprowadza nagłą zmianę. Obejmie wszystkich bez wyjątku
  5. Dzieje się teraz. W kolejnych szkołach w Polsce zmuszają dzieci do jednej rzeczy, rodzice dowiadują się za późno
  6. Na Magdę Gessler posypały się gromy, fani są oburzeni jej zachowaniem. Bardzo niebezpieczna sytuacja

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News