Wczoraj sieć podbijała kłótnia wokół odpowiedzi drukarni na apel matki niepełnosprawnego dziecka w sprawie rabatu na ulotki. Właściciel przedsiębiorstwa, zirytowany mnogością podobnych apeli, stwierdził, że „nie jemu oceniać wiarygodności takich wiadomości oraz sensu płodzenia niepełnosprawnych dzieci”. Na matki proszące o rabaty zdenerwował się również syn właściciela. Więcej tutaj – Drukarnia do matki niepełnosprawnego dziecka: Nie nam oceniać sens płodzenia takich dzieci.

W internecie rozpętała się burza. Większość komentatorów była oburzona stanowiskiem szefa drukarni, aczkolwiek część wskazywała, iż stoi po jego stronie. Oburzenie przeniosło się na facebookową stronę przedsiębiorstwa. Tysiące internautów zostawiało negatywne opinie deklarując, że nigdy nie skorzystają z usług drukarni. Inni solidaryzowali się z właścicielem. Twierdzili m.in, że roszczeniowe matki rozpętują burzę i niszczą człowiekowi biznes za jego poglądy.

Skontaktowaliśmy się z właścicielem drukarni, który powiedział, że nie zamierza publicznie komentować sprawy i chce się zająć biznesem. Przyznał za to, że wyjaśnił sobie sprawę z kobietą, która potem mimo wszystko opublikowała część rozmowy w internecie. Rozpętana awantura rozpaliła również ogólne debaty na temat matek niepełnosprawnych dzieci.

Pośród huraganu przebił się głos syna właściciela, który podziela poglądy ojca na matki niepełnosprawnych dzieci piszące do drukarni w sprawie rabatów.

– Zamiast żebrać po firmach, może wcześniej dawajcie swoim facetom tylko w dupę. Unikniecie wtedy niechcianych ciąż ze swoimi bękartami. Takimi niepełnosprawnymi, daunami i całą resztą cholery bez rączek. I nie będzie trzeba wtedy prosić – napisał.

Chłopak opublikował już sprostowanie i przeprosił tych, którzy poczuli się urażeni.

szumski szumski2

Zobacz również