Szokujące doniesienia! Media ujawniły wstrząsające fakty o synu Millera

Szokujące doniesienia! Media ujawniły wstrząsające fakty o synu Millera

Syn Millera został w niedziele odnaleziony w jednym z pokoi w swoim domu. Według wstępnych ustaleń było to samobójstwo. Teraz media ujawniły wstrząsające fakty w tej sprawie, które rzucają odrobinę światła na całą tajemniczą śmierć.

Syn Millera według wstępnych ustaleń przeprowadzonych na miejscu zdarzenia przez prokuratora i policyjnych techników popełnił samobójstwo. Jego ciało zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona dokładna sekcja zwłok oraz pobrane będą próbki do badań toksykologicznych. Na wyniki badań przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak już teraz media donoszą o wstrząsających faktach z życia syna byłego premiera, które mogły mieć istotny wpływ na jego śmierć.

Syn Millera miał depresję?

Według informacji podanych przez dziennik Fakt, syn Leszka Milera borykał się z poważną chorobą, która doprowadziła już do tysięcy samobójstw, chodzi oczywiście o depresję. Portal informuje również, że w jego rodzinie już od dłuższego czasu nie działo się najlepiej. Dodatkowo portal wSensie.pl powołując się na swojego informatora, donosi, że kluczową rolę w śmierci syna Millera miały narkotyki. Te informacje pokrywają się ze wpisem córki zmarłego mężczyzny, która ostrzegała w nim przed pewną kobietą, która była z bliskiego otoczenia Leszka Millera Jr. Na jej profilu można znaleźć ich wspólne zdjęcia. Natomiast córka zmarłego zwyzywała ją od pijaczek, ćpunek i nazwała wprost morderczynią. - Najgorsza gnida na świecie, jeżeli ktoś ma z nią jakikolwiek kontakt, radzę usunąć ją lub mnie ze znajomych. Pijaczka, ćpunka, morderczyni - napisała Monika Miller. Na ostateczne rozwiązanie tej zagadki będziemy musieli jeszcze poczekać do wyników badań ciała zmarłego. Jednak już teraz media przekonują, że Leszek Miller Jr faktycznie mógł mieć problemy z narkotykami i depresją.
ZOBACZ TAŻE:
  1. Nie żyje syn Leszka Millera. Jaki był Leszek Miller Jr?
  2. Będzie dymisja w rządzie PiS!? Czołowy minister na wylocie
  3. Córka zmarłego Millera nie wytrzymała fali krytyki. Musiała to zakończyć
źródło: radiozet.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News