Sensacyjne informacje o dziecku Meghan i Harry'ego. Dla wielu to ogromne zaskoczenie

Sensacyjne informacje o dziecku Meghan i Harry'ego. Dla wielu to ogromne zaskoczenie Źródło: yt.com/CBC News

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego jest tematem numer jeden w większości mediów na świecie. Jak się jednak okazuje, świeżo upieczeni rodzice, prócz radości z posiadania dziecka doświadczyli także pewnego zawodu. Właśnie na jaw wyszły sensacyjne informacje o nowym członku rodziny królewskiej.

Syn pary książęcej przyszedł na świat zaledwie kilka godzin temu, a już rozpisują się o nim media na całym świecie. Narodził się kolejny członek rodziny królewskiej i pełne niepokoju oczekiwanie, panujące od pewnego czasu w Wielkiej Brytanii mogło w końcu znaleźć ujście. Wiele osób uważa to za prawdziwy powód do świętowania i z pewnością niejeden przeciętny Brytyjczyk otworzył szampana.

Świeżo upieczonych rodziców na pewno rozpiera wielka duma, jednakże wśród atmosfery ogólnej radości, znalazło się także coś, co mogło przyprawić ich o lekki zawód. Jak się okazuje, tytuł syna pary książęcej, wcale nie jest taki pewny, jak mogłoby się wydawać. Wygląda na to, że w tej sprawie - podobnie jak zresztą w wielu innych - ostateczna decyzja będzie należała do samej królowej Elżbiety.

Syn pary książęcej może nie odziedziczyć tytułu

Meghan Markle nareszcie urodziła dużego, zdrowego chłopca, ważącego 3,2 kilograma. Ten fakt sprawił, ze już na stałe zapisała się w historii królewskiego rodu, a duma, jaka rozpiera ją i księcia Harry'ego, jest z pewnością ogromna. Chłopiec, któremu jeszcze nie nadano imienia, oficjalnie stał się siódmym w kolejności pretendentem do tronu Wielkiej Brytanii. Przed nim kolejka wygląda następująco: książę Karol, książę William, dzieci księcia Williama Jerzy, Chartotte i Louis, a także książę Harry. Para nie zdecydowała się jeszcze ostatecznie co do imienia dla dziecka, jednak rozważane są imiona Arthur, James i Philip.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Ostateczna decyzja należy do królowej

Faktem jest, że książę Henryk już dawno mówił, ze wyzbył się wszelkich nadziei, a nawet chęci na objęcie tronu. Jednakże z racji urodzenia, pewne przywileje należą się także jego świeżo przybyłemu na świat synowi. Jak się jednak okazuje, dziecko nie będzie mogło dzierżyć tytułu książęcego. Będzie musiało zadowolić się "tylko" tytułem hrabiego Dumbardon.

Mimo wszystko, jest to fakt dość krzywdzący dla dziecka księcia Harry'ego. W tym przypadku decyzja o tytule może zostać wydana jedynie przez królową Elżbietę, która już wcześniej zdecydowała się przyznać tytuły książęce wszystkim dzieciom brata księcia Henryka, księcia Williama. Nie nadanie tytułu synowi Meghan Markle i księcia Harry'ego może być odebrane jako jawne upokorzenie, choć wcale nie jest to opcja niemożliwa. Wszystko zależy teraz od ostatecznej decyzji samej królowej.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znana aktorka urodziła! Zdradziła płeć dziecka. "To nasze royal baby"
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 60? Wyglądaj jak bogini w modnej i stylowej fryzurze. Te cięcia odejmą ci nawet kilkadziesiąt lat!
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  5. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  6. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News