Ojciec zostawił dziecko na środku ulicy i w deszczu, było zziębnięte i przerażone. Kazał robić maluchowi paskudną rzecz

Ojciec zostawił dziecko na środku ulicy i w deszczu, było zziębnięte i przerażone. Kazał robić maluchowi paskudną rzecz Źródło: facebook.com/Awie Bkhori Abdul Halim

Syn mężczyzny siedział zziębnięty w wózku, nieosłonięty przed deszczem, nie miał na sobie nawet kocyka. Ojciec zostawił go tam specjalnie, a wszystko wcześniej dobrze zaplanował. Teraz mocno się tłumaczy.

Syn był narażony na wiele niebezpieczeństw. Został pozostawiony sam w wózku na ruchliwej ulicy - mógł wypaść, zostać porwany czy przejechany przez samochód. Ojciec dziecka wszystko zrobił specjalnie.

Dziecko było nieodpowiednie ubrane i bez opieki

27 października zdjęcia samotnie pozostawionego dziecka obiegły media społecznościowe na całym świecie. Maluch siedział w wózku bez opieki przy ulicy Uptown Perda w Penang w Malezji. Na zdjęciach widać małego chłopca w krótkich spodenkach i koszulce, który zimnym wieczorem przebywa przy ruchliwej jezdni. Przed nim stoi plastikowa skrzynka, a w środku pieniądze.

- Znowu to samo… Powiedział, że wziął pożyczkę i nie jest w stanie jej spłacić. Prosi o darowizny. Raty kredytów to 38 ringgitów (ok. 46 złotych) dziennie - można było przeczytać na skrzynce.

Autor zdjęcia potwierdza, że ten wieczór był wybitnie zimny, do tego padał deszcz, a chłopiec nie miał na sobie koca, ani odpowiednich ubrań. Był całkowicie zziębnięty. Okazało się, że ojciec zmuszał go do czegoś potwornego. 

Syn został wykorzystany do żebractwa. Miał wzbudzić litość i zarabiać na spłatę ojcowskiej pożyczki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy sprawa nabrała rozgłosu, ojciec dziecka sam opublikował przeprosiny i zgłosił się na policję. Wytłumaczył się też z zaistniałej sytuacji. Z powodu deszczowej pogody sam nie był w stanie rozłożyć swojego stoiska i żebrać o pieniądze, które był winny firmom pożyczkowym. Tego samego wieczora i nocy chciał uzyskać pomoc w meczecie i tam zebrać trochę środków, ale nie udało mu się to. Zaangażował więc w żebranie dwójkę swoich dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Jedno, którego zdjęcia obiegły internet, zostawił na ulicy, ponieważ drugie zaczęło płakać. Musiał odnieść je do samochodu. Według mężczyzny zdjęcia musiały zostać zrobione w momencie, kiedy akurat nie było go w pobliżu. Przyznaje, że jego żona nie wiedziała o planie, a on sam mocno żałuje swojego zachowania. Teraz musi spłacić nie tylko długi, ale też zgodnie z malezyjskim prawem grozi mu grzywna w wysokości do 20 tys. ringgitów (ok. 18,5 tys. zł) oraz 5 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kolejny podatek spadnie na barki milionów Polaków. Podstawowe zakupy HORRENDALNIE wysokie
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu
  4. Jak oduczyć szczeniaka gryzienia? Prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu mały piesek oduczy się złego nawyku
  5. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi

Źródło: Fakt

Następny artykuł