Drugi dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zebrani spojrzeli w niebo i ujrzeli jego rodzinę

Drugi dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zebrani spojrzeli w niebo i ujrzeli jego rodzinę Źródło: Instagram/PWSAS

Syn Anny Woźniak-Starak zginął po tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Pogrzeb 39-letniego producenta filmowego rozłożono na dwa dni. To właśnie drugi dzień uroczystości spowodował niemałe zamieszanie w mazurskiej Fuledzie.

Syn Anny Woźniak-Starak został pochowany w sposób godny znanego producenta filmowego. Wczoraj odbyła się msza w jego intencji w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie o godzinie 19:00. Msza miała charakter publiczny, na ceremonię mogli udać się nie tylko bliscy zmarłego, ale także wszyscy, którzy chcieli go pożegnać. Przed kościołem rozstawiono krzesełka, telebimy, rozdawano także wodę.

Syn Anny Woźniak-Starak zostanie pochowany na Fuledzie. Nagle z zgromadzeni zobaczyli na niebie jego rodzinę

Natomiast uroczystość w miejscu, z którym 39-latek był przez wiele lat związany - w Fuledzie, odbyła się ceremonia przeznaczona jedynie dla rodziny i najbliższych zmarłego. O 8:30 rozpoczęto przygotowania do stypy - kelnerzy rozstawili stoły z czarnymi obrusami.

Półtorej godziny później wszyscy obecni mogli zobaczyć, jak z nieba wyłania się rodzina Piotra Woźniaka-Staraka. Najbliżsi 39-latka przybyli na miejsce prywatnym śmigłowcem. Na pokładzie byli rodzice zmarłego oraz jego siostra, oraz żona. Chwilę później na miejscu wylądowało jeszcze więcej śmigłowców, w których byli inni członkowie rodziny Staraków.

Wszyscy oczekiwali na przybycie Agnieszki Woźniak-Starak. Przyjechała nieco później, elegancką limuzyną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy na miejscu uroczystości zebrało się około 20 osób, przyjechały drogie, czarne limuzyny, wypełnione kolejnymi gośćmi. W jednej z nich była dziennikarka TVN - Agnieszka Woźniak-Starak, wdowa po zmarłym Piotrze. Nie jest dokładnie znany termin rozpoczęcia się uroczystości, przewiduje się, że będzie to pomiędzy godzinami 14 a 15. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji ws. śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Prokuratura wydała oficjalny komunikat
2. Ile zarabiał Piotr Woźniak Starak? Zarabiał fortunę, w pełni zasłużenie

Co ciekawe, wciąż nie wiadomo gdzie ostatecznie spocznie ciało Piotra Woźniak-Staraka. Sanepid nie wydał zgody na pochowanie 39-latka w Fuledzie, ze względu na to, że nie ma tam cmentarza. Gdzie ostatecznie spocznie urna producenta filmowego, będzie wiadomo dopiero dziś po uroczystości dla najbliższej rodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Katarzyna Dowbor opowiedziała o przerażającej chorobie. Gwiazda ujawniła CAŁĄ prawdę. Tak szczera nie była jeszcze nigdy
  2. Na jaw wyszła tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka. Tylko garść Polaków o tym wiedziała. Zbieramy szczęki z podłogi
  3. Wiadomo, kim są ofiary wybuchu w Warszawie. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. Klienci Biedronki oskarżają pracowników o perfidny proceder. Chodzi o nowe Słodziaki
  5. Drugi dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zebrani spojrzeli w niebo i ujrzeli jego rodzinę

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News