Nie żyje uwielbiany 37-letni aktor. Zostawił druzgocący list pożegnalny, zdjęcie z 3-letnim synem i odebrał sobie życie

Nie żyje uwielbiany 37-letni aktor. Zostawił druzgocący list pożegnalny, zdjęcie z 3-letnim synem i odebrał sobie życie Źródło: pikio.pl

Syn słynnego, 37-letniego aktora został osierocony przed swojego ojca. Na kilka chwil przed popełnieniem samobójstwa, mężczyzna umieścił w internecie zdjęcie swojej pociechy i spisał ostatnią wolę. Ta historia pogrążyła w żałobie wszystkich fanów Bollywood, którzy nie wiedzieli, z jak wielkimi problemami zmagał się ich idol.

Syn 37-letniego aktora Kushala Punjabiego był dla ojca całym światem. Mimo poważnych problemów zdrowotnych mężczyzna poświęcał mu całą swoją uwagę i na kilka godzin przed swoją śmiercią bawił się z dzieckiem, co uwiecznił na Instagramie. Kiedy fotografia trafiła do sieci, artysta zdecydował się spisać ostatniej woli i targnąć się na swoje życie.

Syn Kushala Punjabiego był ostatnią osobą, która widziała artystę żywego

Mało kto z fanów aktora zdawał sobie z tego sprawę, ale mężczyzna od lat zmagał się z silna depresją. Mimo wielkiej popularności i statusu ikony Bollywood, mężczyzna chorował, co ukrywał przed opinią publiczną. Wydawać się mogło, że choroba Punjabiego ustępuje - ostatnie kilka miesięcy aktor spędził z dala od studia filmowego i postanowił skupić się na rodzinie. Niestety, były to tylko pozory.

Tego samego dnia, kiedy mężczyzna bawił się ze swoim synem i udokumentował ich uśmiechnięte twarze na swoich social-mediach, zdecydował się zakończyć swoje życie. Przedtem zdążył jednak spisać ostatnie słowa i przekazać majątek swojej rodzinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatni list sprawił, że rodzinę przeszedł dreszcz

Odkrycia ciała aktora dokonali rodzice 37-latka, którzy zaledwie kilka godzin wcześniej odebrali wnuka z domu artysty. Z racji tego, że nie mogli się do niego dodzwonić, zdecydowali się wejść do willi, w której znajdowało się ciało ich syna.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii 

Wszystko wskazuje na to, że choroba zwyciężyła z aktorem, który w pożegnalnym liście zaznaczył, że za jego śmierć nie odpowiada nikt inny jak on sam. W piśmie wskazano też, do kogo trafi zgromadzony majątek. Większość pieniędzy przypadła synowi, a reszta ma zostać podzielona po równo pomiędzy rodziców i siostrę zmarłego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News