4-letni syn wyjawił przedszkolance największy sekret ojca. Złożyła mu propozycję, która na zawsze zmieniła życie mężczyzny

4-letni syn wyjawił przedszkolance największy sekret ojca. Złożyła mu propozycję, która na zawsze zmieniła życie mężczyzny Źródło: Facebook.com/Darreld Peterson

Syn bardzo kocha swojego tatę, ale nie mógł dłużej trzymać w sobie wiedzy o jego sekrecie. Powiedział o wszystkim swojej przedszkolance, a ta zdecydowała się niebywałą rzecz. Jej decyzja wpłynęła na życie ich obu.

Syn był ogromnie przywiązany do swojego taty. Bardzo kochał mężczyznę i widział, że nie wszystko jest z nim w porządku. Wiedza zaczęła mu ogromnie ciążyć, a złe samopoczucie 4-latka zaczęło być widoczne także dla innych. Wkrótce jego markotne zachowanie sprawiło, że przedszkolanka postanowiła wziąć go na rozmowę. Nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego.

Syn wyjawił tajemnicę ojca

Nancy Bleuer obawiała się, że w domu chłopca źle się dzieje. Myślała, że być może jest bity lub w jego rodzinie dochodzi właśnie do rozwodu. Nigdy nie zgadłaby, co jest prawdziwą przyczyną smutku 4-latka. Maluch powiedział, że martwi się o tatę, bo ten ma chore nerki i źle wygląda. Szkrab bez ogródek wyznał, że boi się śmierci rodzica. Do tej pory nikt obcy nie wiedział o ich sytuacji, a przedszkolanka była zszokowana słowami ucznia.

Ojciec, 34-letni Darreld Petersen, faktycznie cierpiał z powodu ostrej nie wydolności nerek. Lekarze określili, że są tylko w 20% sprawne, a to zdecydowanie za mało, aby normalnie żyć. Mężczyzna musiał regularnie jeździć na dializy, które bardzo źle znosił. Z powodu wyczerpującego leczenia tata chłopca faktycznie wyglądał bardzo słabo. Los rodziny bardzo poruszył wychowawczynię, dlatego postanowiła, że złożył im pewną propozycję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Propozycja przedszkolanki zmieniła życie rodziny

Kobieta postanowiła, że spróbuje stać się dawcą nerki dla Darrelda. 34-latek wprost nie wierzył we własne szczęście - na orany czeka się bardzo długo, a jemu chciała pomóc praktycznie obca osoba. Badania wykazały, że Nancy spełnia wszystkie warunki, aby wziąć udział w operacji. To był wyjątkowo szczęśliwy zbieg okoliczności. 

Dzięki przedszkolance ojciec 4-latka może w końcu zrezygnować z dializ i cieszyć się życiem jak każdy inny człowiek. Dostał bezcenny dar, a wszystko przez to, jego syn wyznał całą prawdę o sytuacji rodziny. To pokazuje, że czasem warto zwrócić się po pomoc do obcych ludzi, bowiem nigdy nie wiadomo, kto zdecyduje się jej udzielić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie zostanie pochowany Woźniak-Starak? Nastąpiły KOMPLIKACJE. Komentarz sanepidu nie pozostawia złudzeń
  2. Tłumy gwiazd na pogrzebie Woźniaka-Staraka. Padły poruszające słowa: ''Nie mam już serca''. Wszyscy płakali
  3. Z dala od kamer, tylko w ścisłym gronie nastąpi najbardziej wzruszający moment pogrzebu Staraka. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  5. 21 lat nie wpuszczała nikogo do mieszkania. Gdy sąsiadka weszła podstępem, poznała straszny powód

Źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News