Lekarze "składali" go kilka godzin, złamania w 7 miejscach. Syn gwiazdy TVN miał wypadek

Lekarze "składali" go kilka godzin, złamania w 7 miejscach. Syn gwiazdy TVN miał wypadek Źródło: Instagram/ysa_maczka

Syn uczestniczki "Big Brothera" ucierpiał w wypadku motocyklowym. Potrzebna była operacja. To trudne chwile dla gwiazdy. Swoim dramatem podzieliła się z fanami na Instagramie. To szczery i poruszający wpis.

Syn gwiazdy "Big Brothera" miał dużo szczęścia. Brał udział w poważnym wypadku motocyklowym. Potrzebna była skomplikowana operacja, a matka chłopaka przeżywa bardzo trudne chwile. Iza Mączka, popularna uczestniczka kultowego reality show TVN, opublikowała na Instagramie szczery, poruszający wpis.

Syn gwiazdy miał wypadek. Poruszający wpis

Obserwujących social media gwiazdy "Big Brothera" internautów czekało przykre zaskoczenie. 42-letnia Iza Mączka podzieliła się z fanami wstrząsającą informacją. Na Instagramie opublikowała zdjęcie rentgenowskie połamanej dłoni. Okazało się, że jej syn miał poważny wypadek motocyklowy. Niezbędna była skomplikowana operacja. Zdruzgotana Mączka napisała poruszający wpis, w którym opisuje swój dramat. 

- Mój syn miał wczoraj wypadek. Odebrałam telefon, którego nie chciałby odebrać żaden rodzic. Poczułam, że w jednej chwili postarzałam się o 10 lat. Nie było w tym brawury, głupoty, nie miał znaczenia fakt, że to motocykl... to była chwila... która mogła zmienić świat - napisała Mączka.

Okazało się, że chłopak złamał rękę w siedmiu miejscach, którą można było poskładać jedynie dzięki operacji. Cały zabieg trwał aż 3 godziny. Iza Mączka żałuje, że syn spędzi urodziny w szpitalu, ale najważniejsze jest dla niej to, że wypadek nie zakończył się najgorszym.

Post nie jest przypadkowy. "Piszę to, byście nie gubili perspektywy"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iza Mączka przyznaje, że z wstrząsającego przeżycia wyciągnęła ważne wnioski. Jak tłumaczy, dla niej dobro najbliższych jest najważniejsze. I podkreśla, że taki dramat pozwala zmienić perspektywę - rzeczy, które dotychczas wydawały się ważne, okazują się błahe. Najważniejsza jest odpowiednia perspektywa i gradacja wartości.

- Po co to pisze?...żebyście nie gubili perspektywy, dbali o siebie i najbliższych, celebrowali chwilę, pamiętali o tym co ważne, nie ulegali złym emocjom, które podpowiadają złe rozwiązania, potrafili oddzielić to co istotne od tego co miałkie, sztuczne, plastikowe i pamiętali o ludziach których macie przy sobie. Kochajcie ich tak, jak umiecie najlepiej - apeluje gwiazda.

Mączka przyznaje, że dramatyczna chwila uświadomiła jej ważną rzecz. Ma wspaniałych przyjaciół, którzy momentalnie wsparli ją i jej syna.

Źródło: Instagram/ysa_maczka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda polskiego Mam Talent była naprawdę popularna. Teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych
  2. Nie żyje Krzysztof. Był synem znanego polskiego artysty. Okoliczności śmierci budzą przerażenie
  3. Sławomir z żoną okłamali fanów? Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw
  4. Widok rozrywający serce na pół. Tak wygląda grób legendarnej Kaliny Jędrusik, w której kochały się miliony Polaków
  5. W jednym z ostatnich wywiadów Wodecki wyznał coś niezwykłego. Wszyscy to przeoczyli
  6. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem  

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News